Tworzenie stron internetowych

Cmolas

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy online które przyciągną klientów w mieście Cmolas. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Strona www jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Cmolas - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Cmolas" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Cmolas warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Cmolas" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Cmolas" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Cmolas i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Cmolas

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Cmolas
Dawny kościół szpitalny (1674r.)
Dawny kościół szpitalny (1674r.)
Państwo  Polska
Województwo podkarpackie
Powiat kolbuszowski
Gmina Cmolas
Liczba ludności (2016) pow. 2800[1]
Strefa numeracyjna (+48) 17
Kod pocztowy 36-105
Tablice rejestracyjne RKL
SIMC 0646699
Położenie na mapie województwa podkarpackiego
Mapa lokalizacyjna województwa podkarpackiego
Cmolas
Cmolas
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Cmolas
Cmolas
Ziemia50°17′44″N 21°44′40″E/50,295556 21,744444
Strona internetowa miejscowości

Cmolas, dawniej także Czmolas[2]wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie kolbuszowskim, w gminie Cmolas.

Miejscowość jest siedzibą gminy Cmolas.

Wieś w powiecie sandomierskim w województwie sandomierskim w XVI wieku była własnością starosty sandomierskiego Hieronima Mieleckiego [3]. W 1629 roku właścicielem wsi w powiecie sandomierskim województwa sandomierskiego był Stanisław Lubomirski[4].

W 1472 r. powstała tu parafia - posiadająca aktualnie status Sanktuarium pw. Przemienienia Pańskiego.

Przez Cmolas przechodzi droga krajowa nr 9 – główny szlak transportowy z południowo-wschodniej Polski do Warszawy, a także linia kolejowa nr 71 Rzeszów - Tarnobrzeg. Położenie miejscowości przyciąga wielu inwestorów oraz turystów. W Cmolasie zanotowano największą liczbę osiadłych mieszkańców w regionie. Powstają duże nowe osiedla takie jak (pańskie pole, dąbrówka).

W miejscowości znajdują się duże zakłady rolno-spożywcze: Makro oraz Cmol-frut. Znajduje się także Zakład Produkcji Wody, który dostarcza swój produkt trzem gminom (Cmolas, Kolbuszowa, Dzikowiec).

W Cmolasie znajduje się Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji, w skład którego wchodzi: kryta pływalnia, hala widowiskowo-sportowa, kort tenisowy oraz stadion do piłki ręcznej.

W Cmolasie występują dwa kluby sportowe:

  • Tempo Cmolas grający w V lidze grupie Dębicko-Rzeszowskiej (piłka nożna)
  • Słowiki Cmolas grający w KALPS Kolbuszowa (siatkówka)

Prowadzona jest także sekcja lekkoatletyczna.

Zobacz też[edytuj]

  • Cmolas – przystanek kolejowy

Przypisy

  1. Urząd Gminy Cmolas: Cmolas. [dostęp 2017-10-10].
  2. za Norimbergae Impensis Homannianorum Heredum, 1775
  3. Województwo sandomierskie w drugiej połowie XVI wieku. ; Cz. 2, Komentarz, indeksy, Warszawa 1993, s. 105.
  4. Własność ziemska w powiecie sandomierskim w roku 1629, w:Przegląd Nauk Historycznych 2012, r. XI, Nr 2, s. 58.

Bibliografia[edytuj]

  • Urzędowe nazwy miejscowości i obiektów fizjograficznych - 59 - Powiat kolbuszowski. Warszawa: Urząd Rady Ministrów - Komisja Ustalania Nazw Miejscowości i Obiektów Fizjograficznych, 1965.

Linki zewnętrzne[edytuj]

'