Tworzenie stron internetowych

Miłki

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje wyzytówki online które przyciągną klientów w mieście Miłki. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania na czasie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Miłki - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Miłki" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Miłki warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Miłki" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Miłki" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Miłki i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Miłki

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Miłki
Herb
Herb Miłek
Państwo  Polska
Województwo warmińsko-mazurskie
Powiat giżycki
Gmina Miłki
Sołectwo Miłki
Liczba ludności (2011) 655[1]
Strefa numeracyjna (+48) 87
Kod pocztowy 11-513
Tablice rejestracyjne NGI
SIMC 0762684
Położenie na mapie województwa warmińsko-mazurskiego
Mapa lokalizacyjna województwa warmińsko-mazurskiego
Miłki
Miłki
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Miłki
Miłki
Ziemia53°56′31″N 21°52′26″E/53,941944 21,873889

Miłki (niem. Milken[2]) – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim, w gminie Miłki wzdłuż drogi krajowej nr Tabliczka DK63.svg pomiędzy Giżyckiem a Orzyszem. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa suwalskiego. Przy miejscowości znajduje się Jezioro Miłkowskie (Wobel).

Miejscowość jest siedzibą gminy Miłki. We wsi znajduje się szkoła podstawowa im. Michała Kajki oraz gimnazjum. Obok miejscowości, na wzgórzu nad jeziorem Wojnowo, stoi maszt Radiowo-Telewizyjnego Centrum Nadawczego o wysokości 327 m.

Historia[edytuj]

Wieś lokowana w 1475 r. Kościół wybudowano w 1481 r., spalony następnie przez Tatarów hetmana Gosiewskiego w 1656 r., odbudowany w 1669 r. Kościół był uszkodzony w czasie walk pierwszej wojny światowej, po wojnie odbudowany. Wystrój wnętrza z drugiej połowy XVII w., ołtarz główny z obrazem Ostatnia Wieczerza oraz malowana empora organowa z 1698 r. W Miłkach urodził się pastor Jan Jakub Hoynovius (1653-1698), tłumacz na język polski pieśni religijnych, zamieszczanych w różnych kancjonałach. W latach 1675-1676 pastorem w Miłkach był Fryderyk Mortzfeld - autor kilkudziesięciu pieśni polskiego kancjonału, wydanego w 1684 w Królewcu. Na początku XX. w. we wsi mieszkało ok. 600 osób, funkcjonowała gospoda.

Sport[edytuj]

We wsi swą siedzibę ma klub piłkarski Olimpia Miłki. Aktualnie występuje w klasie B, w I grupie warmińsko-mazurskiej.

  • Pełna nazwa: Klub Sportowy Olimpia Miłki
  • Rok założenia: 1965
  • Barwy: zielono-białe
  • Adres: ul. Szkolna 1b, 11-513 Miłki
  • Stadion: Stadion OSiR w Miłkach
pojemność: 400 (w tym 100 miejsc siedzących)
oświetlenie: brak
wymiary boiska: 100 m x 60 m

Przypisy

  1. Strona polskawliczbach.pl
  2. Rozporządzenie Ministrów: Administracji Publicznej i Ziem Odzyskanych z dnia 12 listopada 1946 r. o przywróceniu i ustaleniu urzędowych nazw miejscowości (M.P. z 1946 r. Nr 142, poz. 262)

Bibliografia[edytuj]

  • Darmochwał T., Rumiński M. J., 1996. Warmia Mazury, przewodnik. Agencja TD, Białystok
  • Mieczysław Orłowicz: Ilustrowany przewodnik po Mazurach Pruskich i Warmii. Na nowo podali do druku Grzegorz Jasiński, Andrzej Rzempołuch, Robert Traba. Olsztyn: Agencja Wydawnicza "Remix", 1991, s. 301. ISBN 83-900155-0-1.
'