Tworzenie stron internetowych

Bielkówko

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje wyzytówki online które przyciągną klientów w mieście Bielkówko. Zapewniemy szczegółowe podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Bielkówko - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Bielkówko" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Bielkówko warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Bielkówko" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Bielkówko" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Bielkówko i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Bielkówko

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Bielkówko
Dawna stacja kolejowa Bielkowo w Bielkówku
Dawna stacja kolejowa Bielkowo w Bielkówku
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat gdański
Gmina Kolbudy
Liczba ludności (2011) 1392
Strefa numeracyjna (+48) 58
Tablice rejestracyjne GDA
SIMC 0163831
Położenie na mapie gminy Kolbudy
Mapa lokalizacyjna gminy Kolbudy
Bielkówko
Bielkówko
Położenie na mapie powiatu gdańskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu gdańskiego
Bielkówko
Bielkówko
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Bielkówko
Bielkówko
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Bielkówko
Bielkówko
Ziemia54°15′43″N 18°30′25″E/54,261944 18,506944
Strona internetowa miejscowości

Bielkówko (niem. Klein Bölkau, kaszb. Bélkòwkò)[1]wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Kolbudy na trasie linii kolejowej Pruszcz Gdański-Żukowo (obecnie zawieszonej). Znajduje się tu nieczynna stacja kolejowa Bielkowo.

Wieś jest siedzibą sołectwa, w którego skład wchodzą również miejscowości Miechucińskie Chrósty i Żmijewo. Transport publiczny zapewnia na zlecenie gminy Gryf w Kartuzach.

Przed szkołą znajduje się okazały obelisk z l. 60., poświęcony jej patronowi Brunonowi Gregorkiewiczowi, legioniście i powstańcowi wielkopolskiemu, zaangażowanemu działaczowi Polonii Gdańskiej, zamordowanemu przez Niemców tylko dlatego, że był Polakiem[2][3].

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gdańskiego.

W Bielkówku swoją siedzibę ma browar Amber.

Nazwy źródłowe miejscowości[edytuj]

Dawniej Bielkowo małe, Wilkowo, kaszb. Bélkòwkò lub też Małé Bélkòwò, Bielkówkò, niem. Klein Bölkau[4]

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

  1. "Polsko-Kaszubski Słownik Nazw Miejscowych i Fizjograficznych" / "Pòlskò-Kaszëbsczi Słowôrz Miestnëch ë fizjografnëch Mión", ​ISBN 978-83-87258-86-3​ wydanie I, Gdańsk 2006 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie pod redakcją Andrzeja Chludzińskiego, w zespole redagującym m.in Edward Breza i Jerzy Treder "Kaszuby - Leksykon Geograficzny", ​ISBN 83-7326-099-4​ Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk 2002
  2. Wawrzyniec Rozenberg "Browar rozsławił Bielkówko", Dziennik Bałtycki - Echo Pruszcza 20 sierpnia 2011 http://www.kolbudy.pl/news/index.html?dz=news&poz=2011&a=browar_rozslawil_bielkowko
  3. Tomasz Jagielski Rajd rowerowy śladami Polaków na Gdańskich Wyżynach
  4. Dr F. Lorentz "Polskie i kaszubskie nazwy miejscowości na Pomorzu Kaszubskiem" (​ISBN 83-60437-22-X​) (​ISBN 978-83-60437-22-3​)

Linki zewnętrzne[edytuj]

'