Tworzenie stron internetowych

Bożenkowo

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy www które przyciągną klientów w mieście Bożenkowo. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i fachowe wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, ładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Aktualne rozwiązania jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Bożenkowo - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Bożenkowo" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Bożenkowo warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Bożenkowo" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Bożenkowo" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Bożenkowo i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Bożenkowo

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Bożenkowo
Państwo  Polska
Województwo kujawsko-pomorskie
Powiat bydgoski
Gmina Osielsko
Liczba ludności (2015) 435[1]
Strefa numeracyjna (+48) 52
Kod pocztowy 86-031
Tablice rejestracyjne CBY
SIMC 0093473
Położenie na mapie gminy Osielsko
Mapa lokalizacyjna gminy Osielsko
Bożenkowo
Bożenkowo
Położenie na mapie powiatu bydgoskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu bydgoskiego
Bożenkowo
Bożenkowo
Położenie na mapie województwa kujawsko-pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa kujawsko-pomorskiego
Bożenkowo
Bożenkowo
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Bożenkowo
Bożenkowo
Ziemia53°13′57″N 17°58′04″E/53,232500 17,967778

Bożenkowo (za czasów II RP: Borzenkowo) – wieś w Polsce, położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko.

Podział administracyjny[edytuj]

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa bydgoskiego. Bożenkowo obejmuje teren dawnych wsi Bożenkowo (niem. Hammersmühle), Łącznica (niem. Blumwiese) – dziś Bożenkowo; Młyńsk, Ostrowo, Woliniec (niem. Wahlberg) – Bożenkowo II oraz Bożenkowo – Zdroje w południowej części sołectwa[2].

Demografia[edytuj]

Według danych Urzędu Gminy Osielsko (XII 2015 r.) miejscowość liczyła 435 mieszkańców[1].


    Ludność w latach 2002-2015 (stan na 31 XII)
    Źródło: Liczba mieszkańców Gminy Osielsko z podziałem na sołectwa

Ogrody działkowe[edytuj]

W Bożenkowie znajduje się wiele ogrodów działkowych: Rodzinny Ogród Działkowy (dawniej POD – Pracowniczy Ogród Działkowy) Energetyk, Zacisze, Wrzos, Budowlani, Wiarus, Nad Strugą, Befana – łącznie kilka tysięcy ogródków. W miejscowości Bożenkowo mieści się jednostka wojskowa, na której znajduje się pompownia paliw. Jednostka jest praktycznie nieczynna. Pomiędzy Bożenkowem a Tryszczynem mieści się stopień wodny Tryszczyn-Elektrownia.

Pomoc społeczna[edytuj]

W Bożenkowie-Zdrojach na początku lat 90. XX wieku powstał Dom pomocy społecznej, w którym przebywa przeciętnie około 60 pensjonariuszy.

Drogi i turystyka[edytuj]

Znajdujący się tu most na Brdzie powstał w 1987 roku (zastępując most drewniany). Obecne drogi zbudowane zostały przez wojsko, pod istniejącą masą bitumiczną kryje się bruk (Maksymilianowo-Bożenkowo-Janowo). Przez Bożenkowo przebiega droga wojewódzka nr 244 jak również szlaki turystyczne:

Elektrownia wodna[edytuj]

W Bożenkowie istniały kiedyś 2 młyny wodne. Przy jednym z nich, który uległ spaleniu utworzono małą elektrownię wodną tzw. MEW.

Przypisy

  1. ab Liczba mieszkańców Gminy Osielsko z podziałem na sołectwa
  2. Dane za informatorem na bazie planu gminy "Gmina Osielsko" wyd. Vikam, rok 2005
'