Tworzenie stron internetowych

Brąszewice

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony internetowe które przyciągną klientów w mieście Brąszewice. Zapewniemy szczegółowe podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i fachowe wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, ładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Brąszewice - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Brąszewice" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Brąszewice warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Brąszewice" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Brąszewice" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Brąszewice i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Brąszewice

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Ten artykuł dotyczy wsi. Zobacz też: inne znaczenia tego słowa.
Brąszewice
Brąszewice
Państwo  Polska
Województwo  łódzkie
Powiat sieradzki
Gmina Brąszewice
Liczba ludności (2006) 1 100
Strefa numeracyjna (+48) 43
Kod pocztowy 98-277
Tablice rejestracyjne ESI
SIMC 0699158
Położenie na mapie województwa łódzkiego
Mapa lokalizacyjna województwa łódzkiego
Brąszewice
Brąszewice
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Brąszewice
Brąszewice
Ziemia51°29′53″N 18°26′59″E/51,498056 18,449722

Brąszewicewieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie sieradzkim, w gminie Brąszewice.

Wieś królewska (tenuta) w powiecie sieradzkim województwa sieradzkiego w końcu XVI wieku[1]. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa sieradzkiego.

Miejscowość jest siedzibą gminy Brąszewice. Do 1953 roku miejscowość była siedzibą gminy Godynice.

Urodził się tutaj Jan Kurp, polski polityk, nauczyciel, były wojewoda podkarpacki.

Historia[edytuj]

Wymieniona w dokumentach w 1495 r. Brąszewice słynęły w czasach Władysława Jagiełły z kuźni żelaza. W okolicznych lasach został zorganizowany w 1863 r. oddział około 500 powstańców, dowodzony przez Franciszka Parczewskiego.

Architektura[edytuj]

Gdy w 1919 r. zapadła decyzja o utworzeniu parafii, w krótkim czasie wybudowano drewniany kościół w stylu zakopiańskim. Niemcy zrabowali dzwony, sprzęt wywieźli, a kościół zamknęli. Kościół ten spłonął 3 maja 1950 r. Nowy, murowany kościół Najśw. Serca P. Jezusa i św. Michała Archanioła konsekrowano 9 września 1956 r. Jest tu obraz Świętej Trójcy z około poł. XVIII w. pochodzący z sieradzkiej fary.

Środowisko naturalne[edytuj]

W pobliskim uroczysku Błota występuje stanowisko długosza królewskiego, określanego przez miejscową ludność jako „kwiat paproci”.

Sport[edytuj]

W Brąszewicach działa Ludowy Zespół Sportowy „LZS Brąszewice”, grający w Sieradzkiej Klasie Okręgowej.

Przypisy

  1. Województwo sieradzkie i województwo łęczyckie w drugiej połowie XVI wieku. Cz. 2, Komentarz, indeksy, Warszawa 1998, s. 66
'