Tworzenie stron internetowych

Cielądz

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy www które przyciągną klientów w mieście Cielądz. Zapewniemy indywidualne podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Aktualne rozwiązania jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Cielądz - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Cielądz" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Cielądz warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Cielądz" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Cielądz" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Cielądz i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Cielądz

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Cielądz
Państwo  Polska
Województwo łódzkie
Powiat rawski
Gmina Cielądz
Liczba ludności (2006) 1000
Strefa numeracyjna (+48) 46
Kod pocztowy 96-214
Tablice rejestracyjne ERW
SIMC 0726286
Położenie na mapie województwa łódzkiego
Mapa lokalizacyjna województwa łódzkiego
Cielądz
Cielądz
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Cielądz
Cielądz
Ziemia51°42′59″N 20°20′38″E/51,716389 20,343889
Strona internetowa miejscowości

Cielądzwieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie rawskim, w gminie Cielądz.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa skierniewickiego. Po II wojnie światowej wieś należała nadal do gminy Regnów (jak przed wojną), następnie była siedzibą Gromadzkiej Rady Narodowej, wreszcie gminy, której liczba mieszkańców wynosi ok. 4100 (2009 r.). Na terenie gminy znajduje się kilka cmentarzy wojennych z lat I wojny światowej (ich zdjęcia znajdują się w książce Wojciecha Grochowalskiego pt. 'Uroki Cielądza' wyd. 2010, Fundacja Kultury i Biznesu w Łodzi), obecny (kolejny) kościół pochodzi z połowy XIX wieku, poprzedni spalił się w końcu XVIII w. Kościół jest murowany, wystawiony z funduszy parafian i miejscowego dziedzica Karola Gustawa Wolffa, jest pod wezwaniem Świętej Trójcy. Wieś należała na przełomie XVIII i XIX w. do rodziny Rzeszotarskich. W XXI w. w Cielądzu znajduje się wiele instytucji kultury i oświaty, w tym Szkoła Podstawowa, Publiczne Gimnazjum, biblioteki, stowarzyszenie kulturalno-historyczne 'Cymbarka', Ochotnicza Straż Pożarna (założona w 1917 roku). W 1950 roku w Cielądzu powstał Ludowy Klub Sportowy Orlęta Cielądz. Piłkarska drużyna klubu dwukrotnie (sezon 2009/10, 2011/12) zdobyła I miejsce w Skierniewickiej Lidze Okręgowej w wyniku czego awansowała do IV ligi (grupa łódzka) co jest największym osiągnięciem sportowym klubu.

Miejscowość jest siedzibą gminy Cielądz.

Zabytki[edytuj]

Kościół św. Trójcy w Cielądzu

Według rejestru zabytków Narodowego Instytutu Dziedzictwa[1] na listę zabytków wpisane są obiekty:

  • cmentarz kościelny, przy kościele pw. Świętej Trójcy, nr rej.: 941 z 19.11.1993
  • cmentarz rzymskokatolicki (część), nr rej.: 807 z 20.11.1991
  • park dworski, pocz. XX w., nr rej.: 526 z 5.05.1980

Do zabytków należy także gorzelnia znajdująca się na terenie dawnego majątku rodziny Wolffów.

Przypisy

  1. NID: Rejestr zabytków nieruchomych, województwo łódzkie. [dostęp 18 września 2008].

Linki zewnętrzne[edytuj]

'