Tworzenie stron internetowych

Dzianisz

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje wyzytówki online które przyciągną klientów w mieście Dzianisz. Zapewniemy szczególne podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Aktualne rozwiązania jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Dzianisz - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Dzianisz" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Dzianisz warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Dzianisz" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Dzianisz" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Dzianisz i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Dzianisz

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dzianisz
Dzianisz i widok na Tatry
Dzianisz i widok na Tatry
Państwo  Polska
Województwo małopolskie
Powiat tatrzański
Gmina Kościelisko
Liczba ludności (2006) 1800
Strefa numeracyjna (+48) 18
Kod pocztowy 34-514[1]
Tablice rejestracyjne KTT
SIMC 0468430
Położenie na mapie województwa małopolskiego
Mapa lokalizacyjna województwa małopolskiego
Dzianisz
Dzianisz
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Dzianisz
Dzianisz
Ziemia49°19′53″N 19°52′02″E/49,331389 19,867222
Strona internetowa miejscowości

Dzianiszwieś podhalańska w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Kościelisko.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa nowosądeckiego.

Położenie[edytuj]

Dzianisz znajduje się na Pogórzu Spisko Gubałowskim, u północnych podnóży Palenicy Kościeliskiej (1183 m). Zabudowania i pola uprawne rozłożone są w dolinie Dzianiskiego Potoku, rejonie jego ujściu do Czarnego Dunajca, oraz na zboczach wznoszących się po obydwu stronach doliny Dzianiskiego Potoku: Iwański Grzbiet, Gruszków Wierch (1030 m), Tominów Wierch (1019 m), Ostrysz (1023 m)[2].

Części wsi[edytuj]

Integralne części wsi Dzianisz: Brzuchacze, Bugaj, Dziadularze, Gawrony, Gole, Gruszki, Kije, Klejki, Knupiarze, Kukulaki, Malce, Orawculin Brzeg, Pindele, Rąbanisko, Roje, Staszele, Styrczule, Świdronie, Tylki, Waconie, Zagrody Dolne, Zagrody Górne, Zwolenie, Żakówka[3][4]

Opis miejscowości[edytuj]

W Dzianiszu znajduje się drewniany kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, zbudowany w 1932 roku, ale zachowujący styl tradycyjnych kościołów podhalańskich oraz kamienna figura św. Barbary z 1772 roku.

Dawna remiza OSP
Krokusy wiosną
Drewniany kościółPrzypisy

  1. Oficjalny Spis Pocztowych Numerów Adresowych poprzez wyszukiwarkę. Poczta Polska S.A., styczeń 2013. [dostęp 2015-03-26].
  2. Geoportal. Mapa topograficzna i satelitarna. [dostęp 2015-04-01].
  3. Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 13 grudnia 2012 r. w sprawie wykazu urzędowych nazw miejscowości i ich części (Dz.U. z 2013 r. poz. 200)
  4. TERYT (Krajowy Rejestr Urzędowego Podziału Terytorialnego Kraju). Główny Urząd Statystyczny. [dostęp 18.11.2015].


Linki zewnętrzne[edytuj]

'