Tworzenie stron internetowych

Falków

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje wyzytówki online które przyciągną klientów w mieście Falków. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Strona www jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Falków - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Falków" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Falków warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Falków" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Falków" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Falków i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Falków

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Falków
Państwo  Polska
Województwo lubelskie
Powiat tomaszowski
Gmina Rachanie
Liczba ludności (206) 19
Strefa numeracyjna (+48) 84
Kod pocztowy 22-640
Tablice rejestracyjne LTM
SIMC 0896901
Położenie na mapie gminy Rachanie
Mapa lokalizacyjna gminy Rachanie
Falków
Falków
Położenie na mapie powiatu tomaszowskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu tomaszowskiego
Falków
Falków
Położenie na mapie województwa lubelskiego
Mapa lokalizacyjna województwa lubelskiego
Falków
Falków
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Falków
Falków
Ziemia50°32′47″N 23°30′13″E/50,546389 23,503611

Falkówwieś w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie tomaszowskim, w gminie Rachanie.

Historia[edytuj]

Folwark Falków powstał prawdopodobnie u schyłku XIX w. Był własnością hrabiego Tyszkiewicza. W latach 1920-1928 folwarkiem zarządzał dziedzic Szurmiński (dzierżawił folwark od Tyszkiewiczów). W 1929 r. książę Czartoryski, który został właścicielem Falkowa, nakazał częściową parcelację folwarku – kolonia Falków liczyła 17 gospodarstw. W okresie 1928-1930 w folwarku był tylko gumienny – Bajer, administrator mieszkał w Tarnowatce. 1930-1933 w Falkowie przebywał administrator księcia Czartoryskiego – Lityński. W latach 1933-1940 Falków został wydzierżawiony przez Bełdowskiego – dziedzica z Rachań, administratorem został Kalicki. W 1940-1944 folwark wydzierżawił Kisielewski, rządcą został Czarnecki, w 1944 r. dzierżawę objął Szeliga, po wojnie folwark rozparcelowano. W czasie wojny obronnej o Falków toczyły boje oddziały 1 Dywizji Piechoty Legionów z 8 Dywizją niemiecką: 22 września w ciężkich walkach zajęły Falków i odrzuciły siły niemieckie. W walkach zginął podchorąży Wojska Polskiego Edward Dombres z Puław – poległ na polu chwały 22.IX.1939 r. W czasie II wojny światowej w Falkowie działał oddział BCH, brał udział między innymi w akcjach na cukrownię Wożuczyn, w akcjach odwetowych przeciwko siłom ukraińskim. W 1956 r. zradiofonizowano Falków – tzw. kołchoźniki, a w 1968 r. zakończono elektryfikację.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa zamojskiego, obecnie należy do województwa lubelskiego.

Bibliografia[edytuj]

'