Tworzenie stron internetowych

Kleśniska

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy internetowe które przyciągną klientów w mieście Kleśniska. Zapewniemy profesjonalne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Kleśniska - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Kleśniska" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Kleśniska warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Kleśniska" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Kleśniska" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Kleśniska i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Kleśniska

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Kleśniska
Państwo  Polska
Województwo śląskie
Powiat kłobucki
Gmina Lipie
Liczba ludności (2003) 468
Strefa numeracyjna (+48) 34
Kod pocztowy 42-164
Tablice rejestracyjne SKL
SIMC 0137905
Położenie na mapie województwa śląskiego
Mapa lokalizacyjna województwa śląskiego
Kleśniska
Kleśniska
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Kleśniska
Kleśniska
Ziemia51°02′20″N 18°42′38″E/51,038889 18,710556
Strona internetowa miejscowości

Kleśniskawieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim, w gminie Lipie. W skład wsi wchodzą też kolonie: Stawki, Marianka. Przez wieś przebiega droga krajowa nr 42.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa częstochowskiego.

Historia[edytuj]

Początki wsi sięgają II połowy XVIII wieku. Nad jednym ze strumieni powstał tu wówczas młyn Kleśnik, a następnie osada, którą w I połowie XIX wieku odnotowano jako Kleśniska Pustkowie[1]. W obecnym miejscu wieś rezyduje od I połowy XIX wieku. Na przełomie XIX i XX wieku nieco na wschód od zabudowań wiejskich położony był folwark Marianin. Po I wojnie światowej we wsi założono straż pożarną. W 1933 roku wieś zamieszkiwało 537 osób.[2] Parcelacja majątku Parzymiechy przed II wojną światową stała się podstawą do powstania kolonii o nazwie Marianka. W pierwszych dniach II wojny światowej wielu mieszkańców zostało zamordowanych przez Wehrmacht. 24 lipca 1946 roku oddział Konspiracyjnego Wojska Polskiego stoczył w lesie obok wsi bój z siłami UB. Obecnie w lesie na granicy wsi stoi pomnik upamiętniający tamte wydarzenia.

Przyroda[edytuj]

W lesie w pobliżu wsi znajduje się ścisły rezerwat przyrody Bukowa Góra. Przy drodze dojazdowej od strony Parzymiech znajdowała się aleja, w 2010 roku decyzją władz lokalnych drzewa zostały ścięte.

Przypisy

Linki zewnętrzne[edytuj]

'