Tworzenie stron internetowych

Koczała

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy online które przyciągną klientów w mieście Koczała. Zapewniemy szczegółowe podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, kreatywnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Koczała - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Koczała" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Koczała warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Koczała" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Koczała" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Koczała i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Koczała

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Koczała
Herb
Herb Koczały
Centralna część wsi, widok w stronę Człuchowa
Centralna część wsi, widok w stronę Człuchowa
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat człuchowski
Gmina Koczała
Liczba ludności (2008) 2 111
Strefa numeracyjna (+48) 59
Kod pocztowy 77-220
Tablice rejestracyjne GCZ
SIMC 0745674
Położenie na mapie gminy Koczała
Mapa lokalizacyjna gminy Koczała
Koczała
Koczała
Położenie na mapie powiatu człuchowskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu człuchowskiego
Koczała
Koczała
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Koczała
Koczała
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Koczała
Koczała
Ziemia53°54′08″N 17°03′59″E/53,902222 17,066389

Koczała (kasz. Kòczała, niem. Flötenstein[1]) – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie człuchowskim, nad rzeką Rudą, siedziba wiejskiej gminy Koczała. Teren Koczały obfituje w liczne jeziora, między innymi Jezioro Dymno, które liczy 88 ha i posiada pierwszą klasę czystości. Koczała leży na trasie nieistniejącej już linii kolejowej (Miastko-Koczała-Przechlewo-Człuchów). We wsi znajduje się Publiczne Gimnazjum im. Alfonsa Zabłońskiego[2].

Niedaleko wsi znajduje się byłe lotnisko wojskowe w Pieniężnicy.

Wieś królewska starostwa człuchowskiego w województwie pomorskim w drugiej połowie XVI wieku[3]. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa słupskiego.

Miejscowość jest siedzibą gminy Koczała. W 2016 roku wieś obchodziła 660-lecie lokacji.

Zabytki[edytuj]

Według rejestru zabytków NID[4] na listę zabytków wpisany jest kościół parafialny pw. Narodzenia NMP, 1902, nr rej.: A-1236 z 25.03.2003.

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

  1. Rozporządzenie Ministrów: Administracji Publicznej i Ziem Odzyskanych z dnia 12 listopada 1946 r. o przywróceniu i ustaleniu urzędowych nazw miejscowości (M.P. z 1946 r. Nr 142, poz. 262)
  2. Patron Publicznego Gimnazjum w Koczale - ALFONS ZABŁOŃSKI.
  3. Mapy województwa pomorskiego w drugiej połowie XVI w. : rozmieszczenie własności ziemskiej, sieć parafialna / Marian Biskup, Andrzej Tomczak. Toruń 1955, s. 81.
  4. Narodowy Instytut Dziedzictwa: Rejestr zabytków nieruchomych – województwo pomorskie. 31 marca 2017; 7 miesięcy temu. [dostęp 2017-01-08]. s. 12.

Linki zewnętrzne[edytuj]

'