Tworzenie stron internetowych

Koło

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy www które przyciągną klientów w mieście Koło. Zapewniemy dokładne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Strona www jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania na czasie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Koło - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Koło" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Koło warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Koło" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Koło" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Koło i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Koło

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Ten artykuł dotyczy figury geometrycznej. Zobacz też: inne znaczenia.
Koło
Brzeg koła (okrąg) z pokazaną średnicą, cięciwą i promieniem

Kołozbiór wszystkich punktów płaszczyzny, których odległość od ustalonego punktu na tej płaszczyźnie, nazywanego środkiem koła, jest mniejsza lub równa długości promienia koła.

Równoważna definicja: część płaszczyzny ograniczona przez pewien okrąg; okrąg ten zawiera się w kole i jest zarazem jego brzegiem.

Koło w układzie współrzędnych kartezjańskich jest opisane wzorem:

gdzie

- promień koła,
- współrzędne środka koła.

Koło jest 2-wymiarowym przypadkiem hiperkuli.

Pojęcia związane z kołem[edytuj]

Koło otwarte to koło bez brzegu czyli ograniczającego je okręgu. Pojęcie to często pojawia się w analizie matematycznej w teorii funkcji zmiennej zespolonej. "Zwykłe" koło dla odróżnienia nazywa się wtedy kołem domkniętym.

Cięciwa koła to odcinek o końcach na brzegu koła.

Promień koła to:

  • odcinek z jednym końcem na brzegu koła, a drugim w środku koła;
  • długość tego odcinka.

Średnica koła to:

  • cięciwa przechodząca przez środek koła;
  • długość tej cięciwy, czyli podwojona wartość promienia koła.

Podstawowe wzory[edytuj]

Wycinek i odcinek koła

W poniższych wzorach:

jest jedną ze stałych matematycznych, szerzej opisana w artykule Pi;
to promień koła.
  • Długość łuku okręgu, na którym wspiera się kąt środkowy α° lub φ radianów:

Uogólnienie koła na przestrzenie metryczne[edytuj]

Pojęcie koła może być uogólnione na dowolną przestrzeń metryczną. Jest to wówczas zbiór elementów tej przestrzeni odległych od jakiegoś elementu przestrzeni zwanego środkiem koła nie bardziej niż na zadaną odległość (promień) zgodnie z obowiązującą w danej przestrzeni metryką.

Dla dowolnych przestrzeni metrycznych:

gdzie

- metryka przestrzeni.

Takie uogólnienie nazywamy kulą.

Zobacz też[edytuj]

'