Tworzenie stron internetowych

Krzykawka

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony internetowe które przyciągną klientów w mieście Krzykawka. Zapewniemy profesjonalne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Aktualne rozwiązania jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Krzykawka - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Krzykawka" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Krzykawka warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Krzykawka" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Krzykawka" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Krzykawka i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Krzykawka

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Krzykawka
Pomnik F. Nullo w Krzykawce
Pomnik F. Nullo w Krzykawce
Państwo  Polska
Województwo małopolskie
Powiat olkuski
Gmina Bolesław
Liczba ludności (2006) 830
Strefa numeracyjna (+48) 32
Kod pocztowy 32-329
Tablice rejestracyjne KOL
SIMC 0212950
Położenie na mapie województwa małopolskiego
Mapa lokalizacyjna województwa małopolskiego
Krzykawka
Krzykawka
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Krzykawka
Krzykawka
Ziemia50°18′45,10″N 19°24′38,92″E/50,312528 19,410811

Krzykawkawieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie olkuskim, w gminie Bolesław.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Na terenie wsi znajduje się zabytkowy dwór z 1724 oraz pomnik upamiętniający śmierć poległych w bitwie powstańczej 5 maja 1863. W trakcie walk zginął pułkownik Francesco Nullo oraz polski powstaniec Władysław Romer, stryj Eugeniusza.

We wsi znajdują się również ślady umocnień ziemnych średniowiecznego zamku szlacheckiego, zniszczonego na początku XIV w. przez najemników Jana Muskaty ze Sławkowa[1].

W Krzykawce znajduje się parafialny kościół rzymskokatolicki pw. św. Piotra i Pawła[2].

Do historii wsi wpisał się Józef Chodorowicz (1760-1876), szlachcic, właściciel Krzykawki. Walczył pod Racławicami. Pochowany na starym cmentarzu w Bolesławiu. Zięciem Jozefa Chodorowicza był Karol Gaszyński – sędzia pokoju w Sławkowie, ojciec Marii, żony Antoniego Boguckiego (1880-1956), marszałka sejmu 1931, 1935. Od 1817 właściciel Krzykawki. Dożył 116 lat.

Matka Boska Krzykawiecka

Przypisy

'