Tworzenie stron internetowych

Miedzichowo

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy www które przyciągną klientów w mieście Miedzichowo. Zapewniemy szczegółowe podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Miedzichowo - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Miedzichowo" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Miedzichowo warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Miedzichowo" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Miedzichowo" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Miedzichowo i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Miedzichowo

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Miedzichowo
Kościół parafialny pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Miedzichowie
Kościół parafialny pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Miedzichowie
Państwo  Polska
Województwo wielkopolskie
Powiat nowotomyski
Gmina Miedzichowo
Sołectwo Miedzichowo
Liczba ludności (2006) 471
Strefa numeracyjna (+48) 61
Kod pocztowy 64-361 (poczta: Miedzichowo)
Tablice rejestracyjne PNT
SIMC 0183130
Położenie na mapie gminy Miedzichowo
Mapa lokalizacyjna gminy Miedzichowo
Miedzichowo
Miedzichowo
Położenie na mapie powiatu nowotomyskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu nowotomyskiego
Miedzichowo
Miedzichowo
Położenie na mapie województwa wielkopolskiego
Mapa lokalizacyjna województwa wielkopolskiego
Miedzichowo
Miedzichowo
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Miedzichowo
Miedzichowo
Ziemia52°22′26″N 15°57′19″E/52,373889 15,955278
Strona internetowa miejscowości

Miedzichowo (niem. Kupferhammer) – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie nowotomyskim, w gminie Miedzichowo. Miejscowość jest siedzibą gminy Miedzichowo. Liczy 471 mieszkańców.

Położenie geofraficzne[edytuj kod]

Wieś położona na skraju Lasów Łomnickich u ujścia strumienia Zawadka do Czarnej Wody.

Historia[edytuj kod]

W przeszłości znana była z hutnictwa. W XVII wieku istniała tu kuźnica miedzi i żelaza zwana Kopernym Młynem. Młyny napędzane wodą budowano na Czarnej Strudze, a metale wytapiano z rudy darniowej. Do dziś zachowały się pozostałości dawnego stawu młyńskiego. Znajduje się tu poewangelicki kościół z 1907 r. pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika . W pobliżu szkoły rośnie kasztanowiec o obwodzie 360 cm. Wśród domów znajdują się budynki o konstrukcji szachulcowej pochodzące z XIX i XX wieku. Miedzichowo stanowi ważny ośrodek produkcji wikliny.Przed I wojną światową obok wikliniarstwa popularna była w tej okolicy także uprawa chmielu. W latach zaboru pruskiego (1793-1807 i 1815-1918) wieś nosiła nazwę niem. Kupferhammer. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gorzowskiego.

Związani z Miedzichowem[edytuj kod]

Na terenie gminy Miedzichowo urodził się i spędził pierwsze lata życia kardynał Zenon Grocholewski. W samym Miedzichowie miał praktyki szkolne.

Komunikacja[edytuj kod]

Przez wioskę przebiega droga krajowa nr 92 prowadząca z Rzepina, przez Poznań do Łowicza. Na tej drodze 13 lipca 2008 roku w Lubieniu zginął Bronisław Geremek[1][2]. Na wschód od wioski zlokalizowany jest węzeł autostrady A2 (E30) w Nowym Tomyślu.

Przypisy

'