Tworzenie stron internetowych

Narewka

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy internetowe które przyciągną klientów w mieście Narewka. Zapewniemy szczególne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, kreatywnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Narewka - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Narewka" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Narewka warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Narewka" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Narewka" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Narewka i w całej Polsce!



Reklama internetowa - Marketing www

Chcesz aby Twoja strona/sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Narewka" lub "pewna firma Narewka" mogli trafić do twojej witryny? Poznaj ofertę Malinemarketing dla Narewka. Zyskaj profesionalneą reklamę i promocję dla Twojej firmy w Narewka.

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Narewka

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Ten artykuł dotyczy wsi. Zobacz też: inne znaczenia tego słowa.
Narewka
Herb
Herb Narewki
Narewka, ul. Adama Mickiewicza
Narewka, ul. Adama Mickiewicza
Państwo  Polska
Województwo podlaskie
Powiat hajnowski
Gmina Narewka
Wysokość 141-160 m n.p.m.
Liczba ludności (2006) 780
Strefa numeracyjna 85
Kod pocztowy 17-220
Tablice rejestracyjne BHA
SIMC 0036950
Położenie na mapie gminy Narewka
Mapa lokalizacyjna gminy Narewka
Narewka
Narewka
Położenie na mapie powiatu hajnowskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu hajnowskiego
Narewka
Narewka
Położenie na mapie województwa podlaskiego
Mapa lokalizacyjna województwa podlaskiego
Narewka
Narewka
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Narewka
Narewka
Ziemia52°50′10″N 23°45′27″E/52,836111 23,757500
Strona internetowa miejscowości

Narewka (białorus. Нараўка, Naraŭka, wymowa miejscowa: Narauka, z akcentem na pierwszą sylabę[1]) – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie hajnowskim, w gminie Narewka[2]

Charakterystyka[edytuj]

Wieś została założona w 1639. Leży nad rzeką Narewką i jest siedzibą gminy Narewka.

Wieś królewska ekonomii brzeskiej położona była w końcu XVIII wieku w powiecie brzeskolitewskim województwa brzeskolitewskiego[3]. Za II RP siedziba wiejskiej gminy Masiewo. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa białostockiego.

Miejscowość jest siedzibą parafii rzymskokatolickiej pw. św. Jana Chrzciciela, należącej do metropolii białostockiej, archidiecezji białostockiej, dekanatu Białystok - Dojlidy oraz parafii prawosławnej św. Mikołaja Cudotwórcy należącej do dekanatu Hajnówka diecezji warszawsko-bielskiej.

Dużą część mieszkańców stanowią polscy Białorusini i wyznawcy prawosławia. We wsi znajduje się murowana cerkiew prawosławna pw. św. Mikołaja Cudotwórcy, murowany kościół rzymskokatolicki pw. św. Jana Chrzciciela z 1970-73 r. oraz drewniany kościół baptystów. Do 1940 w Narewce mieściła się także synagoga.

Ośrodek turystyczno-wypoczynkowy na skraju Puszczy Białowieskiej. Zabytkowy układ przestrzenny z XVIII w.

W miejscowości znajduje się dwa cmentarze prawosławne (z XIX wieku i 1920), cmentarz rzymskokatolicki (z 1908), cmentarz żydowski (z XIX wieku) oraz mogiła zbiorowa Żydów z 1941 (w pobliżu bocznicy kolejowej)[4].

Zabytki[edytuj]

Osoby związane z Narewką[edytuj]

Przypisy

  1. http://siemianowka.pl/narewka/narewka.html
  2. Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 13 grudnia 2012 r. w sprawie wykazu urzędowych nazw miejscowości i ich części (Dz.U. z 2013 r. poz. 200)
  3. Вялiкi гicтарычны атлас Беларусi Т.2, Mińsk 2013, s. 106.
  4. Andrzej Michałowski, Alicja Sulimierska, Elżbieta Baniukiewicz: Studia i Materiały. Wykaz zabytkowych cmentarzy w Polsce. Województwo Białostockie. Warszawa: Ośrodek Ochrony Zabytkowego Krajobrazu. Narodowa Instytucja Kultury, 1996, s. 40.
  5. Narodowy Instytut Dziedzictwa: Rejestr zabytków nieruchomych – województwo podlaskie. 31 marca 2017; 7 miesięcy temu.

Linki zewnętrzne[edytuj]

'