Tworzenie stron internetowych

Nowa Iwiczna

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony www które przyciągną klientów w mieście Nowa Iwiczna. Zapewniemy profesjonalne podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Strona www jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Nowa Iwiczna - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Nowa Iwiczna" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Nowa Iwiczna warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Nowa Iwiczna" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Nowa Iwiczna" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Nowa Iwiczna i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Nowa Iwiczna

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Nowa Iwiczna
Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej
Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej
Państwo  Polska
Województwo mazowieckie
Powiat piaseczyński
Gmina Lesznowola
Sołectwo Nowa Iwiczna
Liczba ludności (2010-12-31) 3085[1]
Strefa numeracyjna 22
Kod pocztowy 05-500
Tablice rejestracyjne WPI
SIMC 0004966
Położenie na mapie gminy Lesznowola
Mapa lokalizacyjna gminy Lesznowola
Nowa Iwiczna
Nowa Iwiczna
Położenie na mapie powiatu piaseczyńskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu piaseczyńskiego
Nowa Iwiczna
Nowa Iwiczna
Położenie na mapie województwa mazowieckiego
Mapa lokalizacyjna województwa mazowieckiego
Nowa Iwiczna
Nowa Iwiczna
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Nowa Iwiczna
Nowa Iwiczna
Ziemia52°05′29″N 21°00′26″E/52,091389 21,007222
Strona internetowa miejscowości

Nowa Iwiczna (daw. Nowo-Iwiczna) – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Lesznowola[2][3]. Leży 15 km od centrum Warszawy, ale w pobliżu jej obecnych granic administracyjnych. Przez wieś przechodzi dwutorowa zelektryfikowana linia kolejowa nr 8 WarszawaKraków z przystankiem kolejowym Nowa Iwiczna.

Wieś została założona pod nazwą Neu Ilvesheim w ramach akcji kolonizacyjnej, prowadzonej w l. 1801-1806 przez rząd pruski. W kolonii zamieszkali głównie osadnicy z południowo-zachodnich części Rzeszy Niemieckiej. Nazwa wsi pochodziła prawdopodobnie od miejscowości Ilvesheim, położonej w dzisiejszej Badenii-Wirtembergii. Obecną nazwę nadał wsi w 1820 rząd Królestwa Polskiego[potrzebny przypis]. W 1867 liczyła 187 mieszkańców i podlegała parafii w Piasecznie[4]. Cała gmina Nowa Iwiczna liczyła wtedy 7147 mórg i 3221 mieszkańców[4].

Do 1952 roku miejscowość należała do gminy Nowo-Iwiczna. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa warszawskiego.

Wieś graniczy z miejscowościami:

Przypisy

  1. GUS. Bank Danych Lokalnych.
  2. GUS. Rejestr TERYT
  3. Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 13 grudnia 2012 r. w sprawie wykazu urzędowych nazw miejscowości i ich części. „Dziennik Ustaw”. Nr 29, poz. 200, s. 1390, 13 lutego 2013. Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. [dostęp 2014-11-06]. 
  4. ab Nowa Iwiczna w Słowniku geograficznym Królestwa Polskiego. T. VII: Netrebka – Perepiat. Warszawa, 1886.

Linki zewnętrzne[edytuj]

'