Tworzenie stron internetowych

Nowe Chechło

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy www które przyciągną klientów w mieście Nowe Chechło. Zapewniemy profesjonalne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania na czasie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Nowe Chechło - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Nowe Chechło" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Nowe Chechło warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Nowe Chechło" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Nowe Chechło" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Nowe Chechło i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Nowe Chechło

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Nowe Chechło
Nowe Chechło
Państwo  Polska
Województwo śląskie
Powiat tarnogórski
Gmina Świerklaniec
Sołectwo Nowe Chechło
Liczba ludności (2009) 1 390
Strefa numeracyjna (+48) 032
Tablice rejestracyjne STA
SIMC 0222210
Położenie na mapie gminy Świerklaniec
Mapa lokalizacyjna gminy Świerklaniec
Nowe Chechło
Nowe Chechło
Położenie na mapie powiatu tarnogórskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu tarnogórskiego
Nowe Chechło
Nowe Chechło
Położenie na mapie województwa śląskiego
Mapa lokalizacyjna województwa śląskiego
Nowe Chechło
Nowe Chechło
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Nowe Chechło
Nowe Chechło
Ziemia50°27′06″N 18°55′35″E/50,451667 18,926389

Nowe Chechło (niem. Neu Chechlau) – wieś sołecka w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim, w gminie Świerklaniec.

W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa katowickiego.

Informacje ogólne[edytuj]

Obecnie miejscowość przyciąga do siebie mieszkańców miast nie tylko ze Śląska. Z roku na rok rozwija się przemysł turystyczny. We wsi znajduje się kapliczka z drugiej połowy XIX wieku oraz krzyż i dzwonek z 1909 r. Na północ od wsi znajduje się zbiornik wodny Nakło-Chechło powstały przez zalanie pola wydobywczego „Chechło” dawnej Kopalni Piasku Podsadzkowego „Siemonia”.

Nazwa[edytuj]

Nazwa wsi pochodzi od słowa "chechły", w języku staropolskim oznaczała mokradła i podmokłe łąki. Topograficzny słownik Prus z 1835 roku notuje wieś pod obecnie używaną, polską nazwą Nowe Chechło, a także zgermanizowaną Chechlau (Neu)[1]. Słownik wymienia również miejscowość sąsiednią o nazwie Stare Chechło (niem. Alt Chechlau)[1].

Wspólnoty wyznaniowe[edytuj]

Przypisy

  1. ab J.G. Muller 1835 ↓, s. 549.
  2. Dane według raportów wyszukiwarki zborów (www.jw.org) z 22 maja 2014.

Bibliografia[edytuj]

'