Tworzenie stron internetowych

Ostrowice

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy www które przyciągną klientów w mieście Ostrowice. Zapewniemy indywidualne podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, kreatywnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania na czasie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Ostrowice - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Ostrowice" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Ostrowice warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Ostrowice" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Ostrowice" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Ostrowice i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Ostrowice

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Ostrowice
Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP
Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP
Państwo  Polska
Województwo zachodniopomorskie
Powiat drawski
Gmina Ostrowice
Wysokość 123 m n.p.m.
Liczba ludności (2007) 487
Strefa numeracyjna (+48) 94
Kod pocztowy 78-506
Tablice rejestracyjne ZDR
SIMC 0308590
Położenie na mapie gminy Ostrowice
Mapa lokalizacyjna gminy Ostrowice
Ostrowice
Ostrowice
Położenie na mapie powiatu drawskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu drawskiego
Ostrowice
Ostrowice
Położenie na mapie województwa zachodniopomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa zachodniopomorskiego
Ostrowice
Ostrowice
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Ostrowice
Ostrowice
Ziemia53°38′16″N 15°58′23″E/53,637778 15,973056

Ostrowice (niem. Wusterwitz) – wieś sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, siedziba gminy Ostrowice. W roku 2007 wieś liczyła 487 mieszkańców.[potrzebny przypis]

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa koszalińskiego.

Wieś leży ok. 18 km na północny wschód od Drawska Pomorskiego, nad rzeką Kokną, przy drodze wojewódzkiej nr 173, między Drawskiem Pomorskim a miastem Połczyn-Zdrój, ok. 1,5 km na północny wschód od jeziora Ostrowiec. Ok. 0,5 km na wschód od wsi znajduje się wzniesienie Ostrowiczka.

Historia[edytuj]

Pierwsze wzmianki o wsi Ostrowice pochodzą z 1321 r. Od końca XV w. własność Borków. W 1652 r. korzystając z położenia przy trakcie z Drawska do Połczyna otworzono tu dużą wiejską karczmę, w której szynkowano drawskie piwo. W 1940 r. nieopodal wsi powstał duży obóz pracy[1].

Zabytki[edytuj]

Według rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa na listę zabytków wpisany jest[2][3] kościół ewangelicki, obecnie kościół parafialny, rzymskokatolicki pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z 1697 r. należący do dekanatu Drawsko Pomorskie, diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Barokowy kościół został ufundowany przez właścicieli wsi Ernesta Klausa von Horn i Eleonorę von Kleisten w 1697 r. i przebudowany w latach trzydziestych XIX wieku. We wnętrzu barokowy ołtarz główny z ok. 1700, stanowiący jedyny zabytkowy element wyposażenia. Na wieży kościelnej zawieszono dzwony z 1732 r. i z 1924 r.. Drugi z nich, żelazny, ufundowano w miejsce dzwonu z 1737, przetopionego w 1917 roku na cele wojenne.

Przypisy

  1. Ostrowice
  2. Rejestr zabytków nieruchomych woj. zachodniopomorskiego - stan na 31.12.2012 r.. Narodowy Instytut Dziedzictwa. [dostęp 23.5.13]. s. 16.
  3. „Zachodniopomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków”. Szczecin. 
'