Tworzenie stron internetowych

Pogódki

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy www które przyciągną klientów w mieście Pogódki. Zapewniemy indywidualne podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, kreatywnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Aktualne rozwiązania jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Pogódki - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Pogódki" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Pogódki warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Pogódki" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Pogódki" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Pogódki i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Pogódki

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Pogódki
Kościół pw. św. Piotra i Pawła z XVIII w.
Kościół pw. św. Piotra i Pawła z XVIII w.
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat starogardzki
Gmina Skarszewy
Liczba ludności (2006) 715
Strefa numeracyjna (+48) 58
Kod pocztowy 83-236
Tablice rejestracyjne GST
SIMC 0171836
Położenie na mapie gminy Skarszewy
Mapa lokalizacyjna gminy Skarszewy
Pogódki
Pogódki
Położenie na mapie powiatu starogardzkiego
Mapa lokalizacyjna powiatu starogardzkiego
Pogódki
Pogódki
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Pogódki
Pogódki
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Pogódki
Pogódki
Ziemia54°01′33″N 18°19′12″E/54,025833 18,320000
Strona internetowa miejscowości

Pogódkiwieś kociewska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Skarszewy, w rynnowej dolinie Wierzycy. Wraz z miejscowościami Jaroszewy i Koźmin stanowi tzw. obszar „Trójwieś”[1].

Do 1954 roku miejscowość była siedzibą gminy Pogódki. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gdańskiego.

We wsi występuje nieurzędowa nazwa części miejscowości Kozi Rynek.

Wieś wzmiankowana w 1198 r. W 1258 r. książę Sambor II ufundował tu klasztor cystersów, przeniesiony następnie przez Mściwoja II do Pelplina. Znajdujący się we wsi barokowy kościół pw. św. Piotra i Pawła został wybudowany (również przez cystersów) w latach 1701-1715 w zastępstwie rozebranego w 1723[2] z powodu ciasnoty XIII-wiecznego drewnianego kościoła cysterskiego. Całe jego wyposażenie w stylu rokokowym pochodzi z drugiej połowy XVIII wieku. Ponadto znajdują się tutaj: kościół poewangelicki z 1899[3] (posiadający dawniej interesująca ornamentykę zewnętrznych ścian), klika zabytkowych chat, pałac (dwór) z połowy XIX wieku, XIX-wieczny młyn oraz resztki grodziska wczesnośredniowiecznego.

W pobliżu znajduje się rezerwat przyrody "Buczyna Pomorska" (150-letni las bukowy). Wokół wsi liczne głazy narzutowe. Miejscowość atrakcyjna pod względem widokowym (na uwagę zasługuje panorama wsi z doliny Wierzycy).

Przypisy

Linki zewnętrzne[edytuj]

Pogódki w Słowniku geograficznym Królestwa Polskiego. T. VIII: Perepiatycha – Pożajście. Warszawa, 1887.

Widok z wieży kościoła św. Piotra i Pawła
'