Tworzenie stron internetowych

Przodkowo

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony www które przyciągną klientów w mieście Przodkowo. Zapewniemy profesjonalne podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, ładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Przodkowo - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Przodkowo" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Przodkowo warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Przodkowo" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Przodkowo" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Przodkowo i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Przodkowo

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Przodkowo
Herb
Herb Przodkowa
Kościół św. Andrzeja Apostoła
Kościół św. Andrzeja Apostoła
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat kartuski
Gmina Przodkowo
Liczba ludności 1286
Strefa numeracyjna (+48) 58
Kod pocztowy 83-304
Tablice rejestracyjne GKA
SIMC 0169680
Położenie na mapie gminy Przodkowo
Mapa lokalizacyjna gminy Przodkowo
Przodkowo
Przodkowo
Położenie na mapie powiatu kartuskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu kartuskiego
Przodkowo
Przodkowo
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Przodkowo
Przodkowo
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Przodkowo
Przodkowo
Ziemia54°22′47″N 18°17′15″E/54,379722 18,287500

Przodkowo (dodatkowa nazwa w j. kaszub. Przedkòwò) – duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo przy drodze wojewódzkiej nr 224. W Przodkowie działa jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, przy siedzibie której znajduje się Muzeum Pożarnictwa (wśród eksponatów znajdują się stare wozy strażackie i dawny sprzęt gaśniczy). Obszar wsi jest podzielony na dwa sołectwa: Przodkowo i Przodkowo Działki.

Wieś królewska w powiecie gdańskim województwa pomorskiego w II połowie XVI wieku[1]. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gdańskiego.

Miejscowość jest siedzibą gminy Przodkowo.

Zabytki[edytuj]

Według rejestru zabytków NID[2] na listę zabytków wpisane są:

  • neogotycki kościół parafialny pw. św. Andrzeja Apostoła z lat 1874-1878, nr rej.: A-1221 z 21.08.2001
  • plebania z pocz. XX w., nr rej.: j.w.
  • cmentarz kościelny, nr rej.: j.w.

Zobacz też[edytuj]

Linki zewnętrzne[edytuj]

Przypisy

  1. Mapy województwa pomorskiego w drugiej połowie XVI w. : rozmieszczenie własności ziemskiej, sieć parafialna / Marian Biskup, Andrzej Tomczak. Toruń 1955, s. 89.
  2. Narodowy Instytut Dziedzictwa: Rejestr zabytków nieruchomych – województwo pomorskie. 31 marca 2017; 7 miesięcy temu. [dostęp 2017-02-05]. s. 44.
'