Tworzenie stron internetowych

Przyrów

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy online które przyciągną klientów w mieście Przyrów. Zapewniemy dokładne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania na czasie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Przyrów - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Przyrów" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Przyrów warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Przyrów" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Przyrów" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Przyrów i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Przyrów

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Przyrów
Herb
Herb Przyrowa
Głaz znajdujący się na rynku upamiętniający mieszkańców wsi poległych w II Wojnie Światowej
Głaz znajdujący się na rynku upamiętniający mieszkańców wsi poległych w II Wojnie Światowej
Państwo  Polska
Województwo śląskie
Powiat częstochowski
Gmina Przyrów
Liczba ludności (2008) 1 222
Strefa numeracyjna (+48) 34
Kod pocztowy 42-248
Tablice rejestracyjne SCZ
SIMC 0143550
Położenie na mapie województwa śląskiego
Mapa lokalizacyjna województwa śląskiego
Przyrów
Przyrów
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Przyrów
Przyrów
Ziemia50°48′01″N 19°31′39″E/50,800278 19,527500

Przyrów – dawne miasto, obecnie wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim, w gminie Przyrów, nad Wiercicą.

Przyrów został założony jako miasto w roku 1369 na terenie wsi Komorów przez Jakuba Rechickiego z Nagłowic. Miasto królewskie zostało założone przez Kazimierza III Wielkiego na prawie średzkim w 1369 roku[1]. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa częstochowskiego.

Miejscowość jest siedzibą gminy Przyrów.

Bibliografia[edytuj]

R. Dulias, A. Hibszer; Województwo śląskie. Przyroda, Gospodarka, Dziedzictwo kulturowe, Kraków 2004, s.192.

Linki zewnętrzne[edytuj]

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

  1. Anna Berdecka, Nowe lokacje miast królewskich w Małopolsce w latach 1333-1370 : chronologia i rozmieszczenie, w: Przegląd Historyczny, T. 65 (1974), z. 4, tabela 1 po s. 617.
'