Tworzenie stron internetowych

Sieroszewice

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony internetowe które przyciągną klientów w mieście Sieroszewice. Zapewniemy indywidualne podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Sieroszewice - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Sieroszewice" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Sieroszewice warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Sieroszewice" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Sieroszewice" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Sieroszewice i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Sieroszewice

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Sieroszewice
Herb
Herb Sieroszewic
Państwo  Polska
Województwo wielkopolskie
Powiat ostrowski
Gmina Sieroszewice
Sołectwo Sieroszewice
Liczba ludności (2009) 1014
Strefa numeracyjna (+48) 62
Kod pocztowy 63-405
Tablice rejestracyjne POS
SIMC 0208404
Położenie na mapie gminy Sieroszewice
Mapa lokalizacyjna gminy Sieroszewice
Sieroszewice
Sieroszewice
Położenie na mapie powiatu ostrowskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu ostrowskiego
Sieroszewice
Sieroszewice
Położenie na mapie województwa wielkopolskiego
Mapa lokalizacyjna województwa wielkopolskiego
Sieroszewice
Sieroszewice
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Sieroszewice
Sieroszewice
Ziemia51°38′04,0″N 17°58′11,5″E/51,634444 17,969861

Sieroszewicewieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie ostrowskim, siedziba władz gminy Sieroszewice.

W Sieroszewicach działa wyróżnione w konkursie ministerialnym, gimnazjalne koło PTTK "Wierchy", które było prowadzone przez Marka Olejniczaka. Gminę Sieroszewice zamieszkuje:

☀ 9.783 (stan na dzień 31.12.2013 r.).

Natomiast miejscowość Sieroszewice zamieszkuje - 1325 osób (stan na dzień 31.12.2013 r.).

Położenie[edytuj]

Położone na wysokości około 150 m, na podwyższeniu między dolinami Baryczy (~119 m) i Ołoboku (~125 m), w pobliżu rzeki Leniwa Barycz, przy drodze powiatowej Ostrów-Grabów nad Prosną, około 6 km na wschód od Ostrowa (możliwość dojazdu autobusami MZK S.A. Ostrów Wielkopolski, linia nr 6 i 18- niestety od dłuższego czasu autobusy te kursują coraz rzadziej z powodu braku dofinansowania z UG Sieroszewice[potrzebny przypis], oraz autobusami PKS Ostrów Wielkopolski).

Historia[edytuj]

Wzmiankowane jako Vzorovici w bulli papieża Innocentego II w 1136. Wymienia je jako własność arcybiskupów gnieźnieńskich. W roku 1441 była już wsią prywatną, szlachecką. W XVI-XVII wieku własność Sieroszewskich herbu Nabram. Miał tu stać, do zburzenia przez konfederatów barskich, pałac biskupi. Od XIX wieku do roku 1927 własność Skórzewskich, właścicieli Rososzycy, którzy w przeszłości również posiadali tutaj pałac. Od 1927 własność Węgierskich Miejscowość przynależała administracyjnie przed rokiem 1887 do powiatu odolanowskiego, w latach 1975-1998 do województwa kaliskiego, a w latach 1887–1975 i od 1999 do powiatu ostrowskiego.

Zabytki[edytuj]

 • dwór z końca XIX wieku, eklektyczny, rozbudowywany w tym samym wieku o portyk frontowy i skrzydło zachodnie, parterowy, z poprzecznym skrzydłem wschodnim piętrowym, we wnętrzu zachowane polichromie. 24.09.2017 r. ogień strawił poddasze i dach obiektu. Budynek zamieszkały przez dziesięć rodzini nie nadaje się do użytkowania[1].
  • okołodworski park krajobrazowy o powierzchni 2,3 ha, ze stawem, powstały pod koniec XIX wieku.

Przyroda[edytuj]

 • aleja lipowo-klonowa, rozciągnięta wzdłuż wsi na długości 1,4 km, która przez silne wiatry ulega zniszczeniu w 2011 roku zostało powalonych ok. 5 drzew.
 • dolina Baryczy,
 • Obszar Chronionego Krajobrazu Dolina Prosny i Kotlina Grabowska,
 • las na Wielgoszu,
 • Las Rososzyca,
 • okołodworski park krajobrazowy.

Części wsi[edytuj]

 • Sieroszewice,
 • "Stara Wieś" (dlatego Stara Wieś, że to była pierwsza ulica zamieszkana w Sieroszewicach), obecnie ul. Starowiejska,
 • "Wypychy", obecnie ul. Kwiatowa,
 • "Żaby", ul. Ostrowska ("żaby" zaczynają się od strony Parczewa do OSP Sieroszewice),
 • "Wielgosz".

Linki zewnętrzne[edytuj]

Przypisy

'