Tworzenie stron internetowych

Smętowo Graniczne

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje wyzytówki online które przyciągną klientów w mieście Smętowo Graniczne. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, kreatywnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania na czasie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Smętowo Graniczne - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Smętowo Graniczne" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Smętowo Graniczne warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Smętowo Graniczne" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Smętowo Graniczne" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Smętowo Graniczne i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Smętowo Graniczne

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Smętowo Graniczne
Herb
Herb Smętowa Granicznego
Stacja kolejowa Smętowo
Stacja kolejowa Smętowo
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat starogardzki
Gmina Smętowo Graniczne
Liczba ludności (2006) 3000
Strefa numeracyjna (+48) 58
Kod pocztowy 83-230
Tablice rejestracyjne GST
SIMC 0172356
Położenie na mapie gminy Smętowo Graniczne
Mapa lokalizacyjna gminy Smętowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Położenie na mapie powiatu starogardzkiego
Mapa lokalizacyjna powiatu starogardzkiego
Smętowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Smętowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Smętowo Graniczne
Smętowo Graniczne
Ziemia53°44′42″N 18°41′03″E/53,745000 18,684167

Smętowo Graniczne – duża wieś kociewska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Smętowo Graniczne. Miejscowość leży na ważnej kolejowej magistrali węglowej Śląsk – Porty. Do momentu wstrzymania ruchu kolejowego na liniach do Opalenia i Skórcza stacja była ważnym węzłem kolejowym.

W latach 1945–1975 miejscowość administracyjnie należała do tzw. dużego województwa gdańskiego, a w latach 1975–1998 do tzw. małego województwa gdańskiego.

Do obiektów zabytkowych należy neogotycki kościół z 1904 oraz budynek poczty z 1900[1].

Katolicy z rejonu Smętowa należeli na początku XX w. do parafii Lalkowy i Luchowo. W 1936 roku wystąpili do biskupa chełmińskiego o utworzenie nowej parafii, co nastąpiło rok później. Rozpoczęto budowę świątyni, ale w 1939 przerwał ją wybuch II wojny światowej. Po wojnie i wysiedleniu Niemców w Smętowie pozostał kościół ewangelicki, wybudowany (wraz z plebanią) w 1904 r. Obiekty te przejęła parafia katolicka, zaś jej tymczasową siedzibę zajął Skarb Państwa. Konstrukcja chóru kościelnego wykonana jest z materiału rozbiórkowego po zniszczonym przez krę moście kolejowym w Opaleniu[2].

Miejscowość jest siedzibą gminy Smętowo Graniczne.

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

'