Tworzenie stron internetowych

Subkowy

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony internetowe które przyciągną klientów w mieście Subkowy. Zapewniemy dokładne podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, kreatywnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Subkowy - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Subkowy" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Subkowy warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Subkowy" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Subkowy" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Subkowy i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Subkowy

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Subkowy
Herb
Herb Subków
Subkowy
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat tczewski
Gmina Subkowy
Liczba ludności (2005) 1941
Strefa numeracyjna (+48) 58
Kod pocztowy 83-120
Tablice rejestracyjne GTC
SIMC 0174378
Położenie na mapie gminy Subkowy
Mapa lokalizacyjna gminy Subkowy
Subkowy
Subkowy
Położenie na mapie powiatu tczewskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu tczewskiego
Subkowy
Subkowy
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Subkowy
Subkowy
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Subkowy
Subkowy
Ziemia54°00′07″N 18°46′03″E/54,001944 18,767500

Subkowy (kaszb. Subkòwë) – duża wieś kociewska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie tczewskim, w gminie Subkowy na trasie linii kolejowej nr 131 Chorzów Batory – Tczew i przy drodze krajowej nr 91. Wieś jest siedzibą sołectwa Subkowy w którego skład wchodzi również miejscowość Małe Subkowy. Transport publiczny obsługiwany jest przez prywatne przedsiębiorstwo transportowe na trasie Tczew – Subkowy.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gdańskiego.

Miejscowość jest siedzibą gminy Subkowy.

Historia[edytuj]

Kościół w Subkowach

Pierwsze informacje o wsi podają dokumenty z 1282 roku. Ziemię tę otrzymał od księcia pomorskiego Mściwoja II rycerz Michał. Zdradził swego suwerena na rzecz margrabiów brandenburskich i Ziemia Subkowska została podarowana stolicy biskupiej we Włocławku.

Biskup włocławski Wisław uzyskał dla wsi prawo chełmińskie w 1290 roku. Lokacja nastąpiła w 1301. W tym samym roku erygowano we wsi parafię pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika. Fundatorami budowli byli biskupi włocławscy.

Zobacz też[edytuj]

Linki zewnętrzne[edytuj]

'