Tworzenie stron internetowych

Szalowa

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy w internecie które przyciągną klientów w mieście Szalowa. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Strona www jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, kreatywnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania na czasie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Szalowa - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Szalowa" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Szalowa warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Szalowa" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Szalowa" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Szalowa i w całej Polsce!



Reklama internetowa - Marketing www

Chcesz aby Twoja strona/sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Szalowa" lub "pewna firma Szalowa" mogli trafić do twojej witryny? Poznaj ofertę Malinemarketing dla Szalowa. Zyskaj profesionalneą reklamę i promocję dla Twojej firmy w Szalowa.

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Szalowa

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Szalowa
Zespół kościoła parafialnego
Zespół kościoła parafialnego
Państwo  Polska
Województwo małopolskie
Powiat gorlicki
Gmina Łużna
Liczba ludności (2015-01-05) 2183[1]
Strefa numeracyjna (+48) 18
Kod pocztowy 38-331[2]
Tablice rejestracyjne KGR
SIMC 0450097
Położenie na mapie województwa małopolskiego
Mapa lokalizacyjna województwa małopolskiego
Szalowa
Szalowa
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Szalowa
Szalowa
Ziemia49°40′56″N 21°01′23″E/49,682222 21,023056
Strona internetowa miejscowości

Szalowawieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim, w gminie Łużna – w dolinie Szalówki u stóp Maślanej Góry.

Osada lokowana prawdopodobnie w XIII w., wzmiankowana w roku 1346. Jedna z nielicznych wsi w regionie mająca prawo urządzania jarmarków.[3]

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa nowosądeckiego.

Części wsi[edytuj]

Integralne części wsi Szalowa[4][5]
SIMC Nazwa Rodzaj
0450105 Biedowa część wsi
0450111 Bochnia część wsi
0450128 Góra część wsi
0450134 Górzyna część wsi
0450140 Kozłówki część wsi
0450157 Pola część wsi

Zabytki[edytuj]

Obiekty wpisane do rejestru zabytków nieruchomych województwa małopolskiego[6]

  • zespół kościoła parafialnego;
    • kościół pw. św. Michała Archanioła, drewniany, 1739–1756;
    • kaplica pw. Miłosierdzia Bożego, poł. XVIII;
    • cmentarz kościelny;
    • ogrodzenie cmentarza, murowane, z arkadową dzwonnicą, pocz. XIX wieku.

Kościół św. Michała Archanioła pochodzi z I połowy XVIII w. Trójnawowy, konstrukcji zrębowej, z fasadą dwuwieżową. W szczycie fasady XVIII-wieczna figura przedstawiająca św. Michała Archanioła depczącego diabła. Wyposażenie kościoła to głównie elementy z XVIII w. We wnętrzu iluzjonistyczna polichromia oraz bogaty wystrój rzeźbiarski. Na łukach arkad naw bocznych stoją rzeźby apostołów.

Szlaki turystyczne[edytuj]

Zobacz też[edytuj]


Przypisy

  1. Urząd Gminy Łużna[1]
  2. Oficjalny Spis Pocztowych Numerów Adresowych poprzez wyszukiwarkę. Poczta Polska S.A., styczeń 2013. [dostęp 2015-03-26].
  3. Beskid Niski i Pogórze (mapa). Stanisław Kłos (oprac.). Warszawa: Państwowe Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych, 1981.
  4. Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 13 grudnia 2012 r. w sprawie wykazu urzędowych nazw miejscowości i ich części (Dz.U. z 2013 r. poz. 200)
  5. TERYT (Krajowy Rejestr Urzędowego Podziału Terytorialnego Kraju). Główny Urząd Statystyczny. [dostęp 18.11.2015].
  6. Narodowy Instytut Dziedzictwa: Rejestr zabytków nieruchomych – województwo małopolskie. 31 marca 2017; 7 miesięcy temu.

Linki zewnętrzne[edytuj]

'