Tworzenie stron internetowych

Żyraków

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy online które przyciągną klientów w mieście Żyraków. Zapewniemy indywidualne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i fachowe wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Żyraków - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Żyraków" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Żyraków warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Żyraków" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Żyraków" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Żyraków i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Żyraków

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Żyraków
Dwór
Dwór
Państwo  Polska
Województwo podkarpackie
Powiat dębicki
Gmina Żyraków
Liczba ludności (2013) 1566[1]
Strefa numeracyjna (+48) 14
Kod pocztowy 39-204
Tablice rejestracyjne RDE
SIMC 0839955
Położenie na mapie województwa podkarpackiego
Mapa lokalizacyjna województwa podkarpackiego
Żyraków
Żyraków
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Żyraków
Żyraków
Ziemia50°05′09″N 21°23′43″E/50,085833 21,395278

Żyrakówwieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Żyraków. Miejscowość jest siedzibą gminy Żyraków oraz rzymskokatolickiej parafii Trójcy Przenajświętszej należącej do dekanatu Dębica Wschód.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa tarnowskiego.

Żyraków, to stara, zamożna wieś. Leży wzdłuż drogi StraszęcinPrzecław. Zajmuje powierzchnię 658 ha i liczy 1481 mieszkańców.

Pozostałością po szlacheckich rodach jest stojący do dziś pałacyk, okolony przez mały podworski park. Przez wiele lat mieścił się w nim Urząd Gminy, obecnie z pomieszczeń dworku korzysta świetlica profilaktyczna, LKS Żyraków oraz Koło ZBoWiD-u.

W Żyrakowie znajduje się poczta oraz remiza strażacka. Tu znalazły również swoje miejsce najważniejsze instytucje: Urząd Gminy, Bank Spółdzielczy, Komisariat Policji, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzony przez gminę oraz Zespół Szkół Publicznych.[2]

Integralne części Żyrakowa noszą nazwy Kolonia Żyrakowska i Podedwór.

Zabytki[edytuj]

Według rejestru zabytków NID[3] na listę zabytków wpisany jest zespół dworski, poł. XIX, 1920, nr rej.:A-87 z 7.06.2004: dwór i park.

Sport[edytuj]

W Żyrakowie działa klub sportowy LKS Żyraków.

Przypisy

  1. GUS. Bank Danych lokalnych
  2. Sołectwo Żyraków. Gmina Żyraków. [dostęp 2016-01-03].
  3. Narodowy Instytut Dziedzictwa: Rejestr zabytków nieruchomych – województwo podkarpackie. 31 marca 2017; 7 miesięcy temu. [dostęp 2016-01-03]. s. 14.

Linki zewnętrzne[edytuj]

'