Tworzenie stron internetowych

Andrespol

Poznaj naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje wyzytówki online które przyciągną klientów w mieście Andrespol. Zapewniemy szczególne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Strona www jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania na czasie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Andrespol - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Andrespol" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Andrespol warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Andrespol" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Andrespol" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Andrespol i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Andrespol

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Andrespol
Andrespol
Państwo  Polska
Województwo łódzkie
Powiat łódzki wschodni
Gmina Andrespol
Liczba ludności (2013) 3 473[1]
Strefa numeracyjna (+48) 42
Kod pocztowy 95-020[2]
Tablice rejestracyjne ELW
SIMC 0413050[3]
Położenie na mapie województwa łódzkiego
Mapa lokalizacyjna województwa łódzkiego
Andrespol
Andrespol
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Andrespol
Andrespol
Ziemia51°43′28″N 19°38′16″E/51,724444 19,637778

Andrespolwieś w Polsce, położona w województwie łódzkim, w powiecie łódzkim wschodnim, siedziba gminy Andrespol[3].

W 1809 roku dnia 29 grudnia aktem notarialnym sporządzonym u notariusza okręgu zgierskiego została założona na prawie olęderskim osada Andrespol, ziemia pod przyszłą osadę wydzielona została z majątku Bedoń-Wieś.

Znajdowała się tu duża wytwórnia płytek ceramicznych. Obecnie jej teren został przejęty przez prywatnego inwestora, który stworzył tutaj cały kompleks budowlanego centrum handlowego. W ostatnich latach na terenie zakładu będącego niegdyś największym w gminie rozwija się prywatna działalność, prywatny inwestor udostępnia pomieszczenia pod wynajem lokali i powstało tutaj wielobranżowe Centrum Handlowe. Andrespol stanowi podmiejski ośrodek wypoczynkowy oraz lokalny ośrodek przemysłowo-usługowy, szybko rozwijający się i zmieniający swój wizerunek w podłódzką, dobrze utrzymaną miejscowość. Jego rozwój wspomaga dobre skomunikowanie z Łodzią – Komunikacja PKS oraz kolej (ze stacji Bedoń).

Miejscowość włączona jest także do sieci komunikacji autobusowej MPK Łódź: linie dzienne 82 i 90 oraz linia nocna N1[4].

Przypisy

  1. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Andrespol. s. 36.
  2. Oficjalny Spis Pocztowych Numerów Adresowych. Poczta Polska S.A., styczeń 2013. [dostęp 2013-04-15]. s. 5.
  3. ab Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 13 grudnia 2012 r. w sprawie wykazu urzędowych nazw miejscowości i ich części (Dz.U. z 2013 r. poz. 200)
  4. MPK Łódź - rozkłady jazdy. [dostęp 2015-06-16].

Linki zewnętrzne[edytuj]

'