Tworzenie stron internetowych

Charzykowy

Poznaj naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy w internecie które przyciągną klientów w mieście Charzykowy. Zapewniemy szczegółowe podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, ładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Charzykowy - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Charzykowy" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Charzykowy warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Charzykowy" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Charzykowy" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Charzykowy i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Charzykowy

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Charzykowy
Charzykowy
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat chojnicki
Gmina Chojnice
Sołectwo Charzykowy
Wysokość najwyższe wzniesienie - Góra Wolność 206,1 m p.m. m n.p.m.
Liczba ludności (2011) 1492 (sołectwo 1533 ) - dane z 17.07.2011
Strefa numeracyjna (+48) 52
Kod pocztowy 89-606
Tablice rejestracyjne GCH
SIMC 0081346
Położenie na mapie gminy Chojnice
Mapa lokalizacyjna gminy Chojnice
Charzykowy
Charzykowy
Położenie na mapie powiatu chojnickiego
Mapa lokalizacyjna powiatu chojnickiego
Charzykowy
Charzykowy
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Charzykowy
Charzykowy
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Charzykowy
Charzykowy
Ziemia53°43′58″N 17°30′30″E/53,732778 17,508333

Charzykowy (kaszb. Charzëkòwë) – wieś turystyczno-letniskowa w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, w gminie Chojnice nad Jeziorem Charzykowskim.

W Charzykowach znajduje się siedziba Parku Narodowego Bory Tucholskie, Zaborskiego Parku Krajobrazowego[1] oraz najstarszego w Polsce klubu żeglarskiego - Chojnicki Klub Żeglarski (ChKŻ). W jego pobliżu mieści się również Ludowy Klub Sportowy Charzykowy (LKS). Połączenie z centrum Chojnic umożliwiają autobusy komunikacji miejskiej. W skład sołectwa wchodzą także miejscowości : Łukomie, Pomoc, i Wolność.

W miejscowości działał Zakład Rybacki Charzykowy[2], wcześniej jako Państwowe Gospodarstwo Rybackie Charzykowy[3].

Wieś królewska starostwa człuchowskiego w województwie pomorskim w drugiej połowie XVI wieku[4]. W okresie II Rzeczypospolitej stacjonowała tu placówka Straży Granicznej Inspektoratu Granicznego nr 7 „Chojnice”[5]. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa bydgoskiego.

Położenie wsi względem jeziora

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

  1. Strona Zaborskiego Parku Krajobrazowego
  2. M.P. z 1977 r. Nr 19, poz. 107
  3. M.P. z 1974 r. Nr 32, poz. 194
  4. Mapy województwa pomorskiego w drugiej połowie XVI w. : rozmieszczenie własności ziemskiej, sieć parafialna / Marian Biskup, Andrzej Tomczak. Toruń 1955, s. 81.
  5. Marek Jabłonowski, Bogusław Polak: Polskie formacje graniczne 1918−1839. Dokumenty organizacyjne, wybór źródeł. Tom II. Koszalin: Wydawnictwo Uczelniane Politechniki Koszalińskiej, 1999, s. 19. ISBN 83-87424-77-3.

Linki zewnętrzne[edytuj]

'