Tworzenie stron internetowych

Damasławek

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony internetowe które przyciągną klientów w mieście Damasławek. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Damasławek - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Damasławek" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Damasławek warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Damasławek" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Damasławek" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Damasławek i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Damasławek

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Damasławek
Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Państwo  Polska
Województwo wielkopolskie
Powiat wągrowiecki
Gmina Damasławek
Liczba ludności (2009) 2183
Strefa numeracyjna (+48) 67
Kod pocztowy 62-110
Tablice rejestracyjne PWA
SIMC 0525553
Położenie na mapie gminy Damasławek
Mapa lokalizacyjna gminy Damasławek
Damasławek
Damasławek
Położenie na mapie powiatu wągrowieckiego
Mapa lokalizacyjna powiatu wągrowieckiego
Damasławek
Damasławek
Położenie na mapie województwa wielkopolskiego
Mapa lokalizacyjna województwa wielkopolskiego
Damasławek
Damasławek
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Damasławek
Damasławek
Ziemia52°50′24″N 17°30′01″E/52,840000 17,500278
Strona internetowa miejscowości

Damasławek – duża wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wągrowieckim, w gminie Damasławek, w regionie Pałuki, na Pojezierzu Chodzieskim. Miejscowość jest siedzibą gminy Damasławek.

Według danych z 31 grudnia 2008 roku wieś miała 2182 mieszkańców[1].

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa pilskiego.

Do rejestru zabytków został wpisany park dworski z 1. połowy XIX wieku oraz dawny dworek późnoklasycystyczny z 1. połowy XIX wieku, pełniący obecnie funkcję plebanii[2].

W miejscowości znajduje się Zespół Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów, który obejmuje szkołę podstawową, gimnazjum, liceum profilowane, zasadniczą szkołę zawodową, technikum uzupełniające, szkołę policealną oraz technikum. Ponadto wieś posiada przedszkole publiczne.

W Damasławku znajduje się kościół parafialny pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika wybudowany w 1923.

W miejscowości funkcjonuje Gminny Ludowy Klub Sportowy "Sokół" Damasławek. Został założony 14 lutego 1994 r. i posiada barwy klubowe żółto-niebieskie. Klub posiada stadion o pojemności 500 miejsc (w tym 300 siedzących), którego boisko ma wymiary 105 x 60 m. Zespół piłki nożnej w sezonie 2010/2011 grał w IV lidze, grupie wielkopolskiej północnej[3]. Wychowankiem Sokoła Damasławek jest reprezentant Polski i zawodnik UC Sampdoria - Karol Linetty.

Przez Damasławek przebiega droga wojewódzka nr 251 oraz droga powiatowa nr 1580P (relacji GłogowiniecJanowiec Wielkopolski). Znajduje się tu stacja kolejowa, gdzie krzyżują się dwie linie kolejowe na których odbywa się wyłącznie ruch towarowy.

W miejscowości działa młyn pszenny[4]. Ponadto we wsi funkcjonuje: zakład przetwórstwa mleka specjalizujący się w produkcji serów dojrzewających[5], zakład produkujący sól spożywczą i inne produkty solne[6].

Przypisy

  1. Plan Odnowy Miejscowości Damasławek. UG Damasławek, 2008, s. 8 (Załącznik do Uchwały Nr XXIV/149/09 Rady Gminy Damasławek z dnia 12 lutego 2009 r.)
  2. Narodowy Instytut Dziedzictwa: Rejestr zabytków nieruchomych – województwo wielkopolskie. 31 marca 2017; 7 miesięcy temu.
  3. Sokół Damasławek. 90minut.pl. [dostęp 2011-01-30].
  4. O firmie. Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie "Damłyn". [dostęp 2011-01-30].
  5. Sery dojrzewające. Lacpol. [dostęp 2011-01-30].
  6. Asortyment. "Paksol" SJ. [dostęp 2011-01-30].
'