Tworzenie stron internetowych

Góra Kamieńsk

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony internetowe które przyciągną klientów w mieście Góra Kamieńsk. Zapewniemy dokładne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i fachowe wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Aktualne rozwiązania jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Góra Kamieńsk - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Góra Kamieńsk" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Góra Kamieńsk warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Góra Kamieńsk" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Góra Kamieńsk" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Góra Kamieńsk i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Góra Kamieńsk

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
(Przekierowano z Góra Kamieńsk)
Skocz do: nawigacja, szukaj
Góra Kamieńska
Góra Kamieńska
Państwo  Polska
Położenie Wysoczyzna Bełchatowska
Wysokość 386 m n.p.m.
Położenie na mapie województwa łódzkiego
Mapa lokalizacyjna województwa łódzkiego
Góra Kamieńska
Góra Kamieńska
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Góra Kamieńska
Góra Kamieńska
Ziemia51°12′32″N 19°25′48″E/51,208889 19,430000

Góra Kamieńska (błędnie Góra Kamieńsk) – sztuczne wzgórze o wysokości 386 m n.p.m. powstałe jako zwałowisko zewnętrzne Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, położone na terenie powiatu radomszczańskiego w gminie Kamieńsk, przy południowym krańcu Wysoczyzny Bełchatowskiej.

Obecna nazwa wzniesienia (Góra Kamieńska) została ustalona w 1999 roku, na wniosek Rady Miejskiej w Kamieńsku, [1].

Wysokość względna wzniesienia wynosi około 195 metrów[2] i jest to najwyższe wzniesienie w środkowej Polsce[3]. Powierzchnia zajmowana przez górę to 1480 ha[2].

Góra Kamieńska powstała w wyniku pracy zwałowarek z nadkładu o objętości 1350 mln m3[2], który przykrywał znajdujące się na zachód od niej pokłady węgla brunatnego. Jej usypywanie rozpoczęto 6 czerwca 1977 roku, zakończono w listopadzie 1993 roku, kiedy KWB Bełchatów cały nadkład składowała już na zwałowisku wewnętrznym (zasypując miejsca, gdzie wydobyto cały pokład węgla)[4].

Na północno-wschodnim stoku góry znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk. Wyposażony jest on w sztucznie naśnieżaną i oświetloną trasę narciarską, czteroosobową kolej krzesełkową o długości 760 m oraz dwa wyciągi talerzykowe o długościach 700 i 160 m. W lecie kolej umożliwia wjazd na szczyt góry z rowerem. Na Górze Kamieńskiej i w jej okolicach wyznaczone są też trzy trasy rowerowe o łącznej długości 42 km i zróżnicowanych poziomach trudności, w tym trasy do downhillu[3].

Na szczycie Góry Kamieńskiej znajduje się Elektrownia Wiatrowa Kamieńsk, zaś na północnym zboczu do 2012 roku funkcjonowało niewielkie lotnisko cywilne Kamieńsk-Orla Góra.

Góra Kamieńska widziana z okolic Częstochowy
Góra Kamieńska widziana z okolic Częstochowy

Przypisy

Linki zewnętrzne[edytuj]

'