Tworzenie stron internetowych

Klaudyn

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony internetowe które przyciągną klientów w mieście Klaudyn. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Strona www jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, kreatywnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Klaudyn - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Klaudyn" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Klaudyn warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Klaudyn" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Klaudyn" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Klaudyn i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Klaudyn

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Klaudyn
Klaudyn
Państwo  Polska
Województwo mazowieckie
Powiat warszawski zachodni
Gmina Stare Babice
Liczba ludności (2015-12-31) 1565[1]
Strefa numeracyjna 22
Kod pocztowy 05-080
Tablice rejestracyjne WZ
SIMC 0991031
Położenie wsi
Położenie wsi
Położenie na mapie gminy Stare Babice
Mapa lokalizacyjna gminy Stare Babice
Klaudyn
Klaudyn
Położenie na mapie powiatu warszawskiego zachodniego
Mapa lokalizacyjna powiatu warszawskiego zachodniego
Klaudyn
Klaudyn
Położenie na mapie województwa mazowieckiego
Mapa lokalizacyjna województwa mazowieckiego
Klaudyn
Klaudyn
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Klaudyn
Klaudyn
Ziemia52°16′45″N 20°51′18″E/52,279167 20,855000

Klaudynwieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim, w gminie Stare Babice[2].

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa warszawskiego.

Wieś Klaudyn powstała po 1863, kiedy carskim ukazem zostały podzielone dobra powstańca styczniowego Jasińskiego, dziedzica okolicznych dóbr (według innych źródeł właścicielem był Cholewin, a od imion jego 3 córek: Janiny, Kwiryny i Klaudyny przybrały nazwę wsie w wykarczowanym pasie Puszczy Kampinoskiej). W 1939 wieś przechodziła z rąk do rąk w czasie obrony Warszawy.

W latach 50. XX w. powstała tutaj wojskowa jednostka radiolokacyjna, a część mieszkańców pracowała przy jej obsłudze (jednostka zlikwidowana w latach 2003-2004). Od początku lat 90. nasila się tu zabudowa domami jednorodzinnymi.

Na wschód od Klaudyna znajduje się wysypisko śmieci (144 m n.p.m.). Od 1 stycznia 2017 roku nie są na nim składowane odpady.[3] Do Klaudyna można dojechać autobusami linii 712 oraz L-6[4].

Przypisy

  1. Liczba mieszkańców Gminy Stare Babice w podziale na miejscowości. Gmina Stare Babice. [dostęp 2016-09-14].
  2. Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 13 grudnia 2012 r. w sprawie wykazu urzędowych nazw miejscowości i ich części (Dz.U. z 2013 r. poz. 200)
  3. http://www.gios.gov.pl/pl/aktualnosci/403-gios-zwrocil-sie-do-wsa-o-przyspieszenie-rozpatrzenia-sprawy-radiowa
  4. ZTM Warszawa


Linki zewnętrzne[edytuj]

'