Tworzenie stron internetowych

Kornowac

Poznaj naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony www które przyciągną klientów w mieście Kornowac. Zapewniemy profesjonalne podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i fachowe wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Kornowac - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Kornowac" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Kornowac warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Kornowac" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Kornowac" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Kornowac i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Kornowac

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Kornowac
Państwo  Polska
Województwo śląskie
Powiat raciborski
Gmina Kornowac
Liczba ludności (2008) 749
Strefa numeracyjna (+48) 32
Kod pocztowy 44-285
Tablice rejestracyjne SRC
SIMC 0216349
Położenie na mapie województwa śląskiego
Mapa lokalizacyjna województwa śląskiego
Kornowac
Kornowac
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Kornowac
Kornowac
Ziemia50°04′16″N 18°19′42″E/50,071111 18,328333

Kornowacwieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie raciborskim, w gminie Kornowac.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Miejscowość jest siedzibą gminy Kornowac.

Geografia[edytuj]

Miejscowość jest położona wysoko nad doliną Odry dochodząca w niektórych miejscach do 100 metrów sprawia wrażenie punktu widokowego, o przepięknym malowniczym położeniu.

Historia[edytuj]

Nazwa miejscowości, według podania wywodzi się z imiona Garno i Vac - braci, którzy tutaj osiedlili lub od słowa koronaciec - czyli w kształcie korony. Wzmiankowana około roku 1300. W 1308 roku jako Coronovatiz oraz Wurndorf nadana przez księcia Leszka w posiadanie dziedziczne klasztorowi dominikanek w Raciborzu.

W okresie międzywojennym w miejscowości stacjonował komisariat Straży Granicznej i placówka II linii SG „Kornowac”[1].

Zabytki[edytuj]

 Ta sekcja jest niekompletna. Jeśli możesz, rozbuduj ją.

Kapliczki[edytuj]

  • Kapliczka św. Jana, zwana Świyntyjon - pochodzi z XIX wieku, murowana w stylu neogotyckim, z wieżyczką zakończoną iglicą w kształcie ostrosłupa, przedsionek z ostrołukowato zamkniętym wejściem, w środku znajduje się figura św. Jana Nepomucena.
  • Kapliczka, zbudowana na początku XIX wieku w stylu klasycystycznym, w której znajduje się obraz Matki Bożej z XVIII wieku.

Przypisy

  1. Marek Jabłonowski, Bogusław Polak: Polskie formacje graniczne 1918−1839. Dokumenty organizacyjne, wybór źródeł. T. II. Koszalin: Wydawnictwo Uczelniane Politechniki Koszalińskiej, 1999, s. 26. ISBN 83-87424-77-3.

Linki zewnętrzne[edytuj]

'