Tworzenie stron internetowych

Kraśnik Lubelski

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony www które przyciągną klientów w mieście Kraśnik Lubelski. Zapewniemy profesjonalne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, ładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Kraśnik Lubelski - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Kraśnik Lubelski" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Kraśnik Lubelski warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Kraśnik Lubelski" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Kraśnik Lubelski" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Kraśnik Lubelski i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Kraśnik Lubelski

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Herb Kraśnika Kraśnik Lubelski
Dzielnica Kraśnika
Państwo  Polska
Województwo  lubelskie
Powiat POL powiat kraśnicki flag.svg kraśnicki
Miasto Kraśnik
Nr kierunkowy 81
Kod pocztowy 23-200, 23-203
Tablice rejestracyjne LKR
Położenie na mapie Kraśnika
Mapa lokalizacyjna Kraśnika
Kraśnik Lubelski
Kraśnik Lubelski
Położenie na mapie powiatu kraśnickiego
Mapa lokalizacyjna powiatu kraśnickiego
Kraśnik Lubelski
Kraśnik Lubelski
Położenie na mapie województwa lubelskiego
Mapa lokalizacyjna województwa lubelskiego
Kraśnik Lubelski
Kraśnik Lubelski
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Kraśnik Lubelski
Kraśnik Lubelski
Ziemia50°55′16″N 22°13′13″E/50,921111 22,220278
Portal Portal Polska

Kraśnik Lubelski – duża dzielnica położona w południowej części miasta Kraśnika. Zwana jest często "Kraśnikiem Starym", ponieważ tu są zlokalizowane wszystkie zabytki i pierwotnie miasto powstało tu. Do 1975 roku Kraśnik Lubelski był oddzielnym miastem od pobliskiego Kraśnika Fabrycznego. 1 października 1975 miasta wraz ze wsiami Piaski i Budzyń połączono w jedną jednostkę administracyjną - miasto Kraśnik.

Na dzielnicę składają się następujące osiedla:

  • Ośrodek-Miasto, zwane też Starym Miastem - ścisłe centrum z zabytkami i Placem Wolności położone na wzniesieniach, zlokalizowane w południowo-zachodniej części Kraśnika Lubelskiego,
  • Bojanówka - niewielkie osiedle na północnym zachodzie dzielnicy,
  • Koszary - osiedle bloków mieszkalnych zlokalizowane na północy dzielnicy, wybudowane w latach 50. XX wieku,
     Osobny artykuł: Koszary (Kraśnik).
  • Piaski - osiedle bloków mieszkalnych zlokalizowane pomiędzy Kraśnikiem Starym a Fabrycznym. Dojazd: ulicą Urzędowską na ul. św. Faustyny i na lewo,
  • Góry - osiedle domków jednorodzinnych położone na południu dzielnicy na pagórkowatym terenie, tuż za Ośrodkiem-Miasto, jest jednocześnie najbardziej wysuniętym na południe osiedlem całego miasta Kraśnika,
  • Zarzecze - osiedle położone w środkowej części dzielnicy,
  • Kwiatkowice - osiedle położone we wschodniej części dzielnicy, jest tu Mleczarnia (filia OSM Opole Lubelskie) oraz Oczyszczalnia Ścieków,
  • Stacja Kolejowa lub Osiedle Kolejowe - osiedle położone na terenach przy Dworcu PKP, leży w północno-wschodniej części Kraśnika Starego, jest jednocześnie najbardziej wysuniętym na wschód osiedlem całego miasta Kraśnika.

W dzielnicy położone są cztery kościoły: najstarsze dwa w Ośrodku-Miasto pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (zwany "dużym kościołem") i pw. Św. Ducha, zlokalizowany na osiedlu Stacja Kolejowa kościół pw. Św. Antoniego Padewskiego oraz pw. Miłosierdzia Bożego na Piaskach. Przy ul. Kościuszki położony jest najstarszy cmentarz w mieście, również na osiedlu Stacja Kolejowa jest cmentarz, a na Górach przy ul. Szewskiej stary cmentarz żydowski. Miasto Kraśnik jest stolicą polskiej cegły, najważniejsze cegielnie znajdują się na zachód od ścisłego centrum. W Kraśniku Starym jest wiele przedsiębiorstw handlowo-usługowych. W tej części miasta jest budynek Urzędu Miasta oraz Komendy Powiatowej Policji. W Ośrodku-Miasto jest rynek pod nazwą "Plac Wolności" z kamienicami, a przy ulicy Bożniczej istnieje synagoga. Przy ul. Strażackiej i Oboźnej odbywają się w określone dni targi. Na północnym wschodzie dzielnicy na osiedlu Stacja Kolejowa jest Dworzec PKP na linii kolejowej D29-68 (Lublin - Przeworsk). Ze stacji do Fabryki Łożysk tocznych biegnie już nieczynna linia kolejowa. W dzielnicy jest również ważny węzeł drogowy dróg nr 19, 74 oraz 833. Do niedawna trasa 74 przebiegała przez ścisłe centrum, ale w 2010 roku oddano do użytku obwodnicę, która omija tę część miasta. Przez dzielnicę przepływa rzeka Wyżnica. Nieopodal rzeki położony jest Park Jordanowski, miejsce wypoczynku dla mieszkańców. W dzielnicy znajduje się też Dworzec Autobusowy, głównymi ulicami kursują autobusy MPK Kraśnik i przewoźników prywatnych. W dzielnicy znajduje się też Sala Królestwa Chrześcijańskiego Zboru Świadków Jehowy[1].

Przypisy

'