Tworzenie stron internetowych

Liniewo

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy internetowe które przyciągną klientów w mieście Liniewo. Zapewniemy szczegółowe podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Liniewo - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Liniewo" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Liniewo warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Liniewo" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Liniewo" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Liniewo i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Liniewo

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Liniewo
Herb
Herb Liniewa
Kościół Miłosierdzia Bożego w Liniewie
Kościół Miłosierdzia Bożego w Liniewie
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat kościerski
Gmina Liniewo
Liczba ludności (2005) 1052
Strefa numeracyjna (+48) 58
Kod pocztowy 83-420
Tablice rejestracyjne GKS
SIMC 0165882
Położenie na mapie gminy Liniewo
Mapa lokalizacyjna gminy Liniewo
Liniewo
Liniewo
Położenie na mapie powiatu kościerskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu kościerskiego
Liniewo
Liniewo
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Liniewo
Liniewo
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Liniewo
Liniewo
Ziemia54°04′33″N 18°13′37″E/54,075833 18,226944
Strona internetowa miejscowości

Liniewo (kaszb. Lëniewò lub Liniewò, niem. Lienfelde)[1] − duża wieś pogranicza kaszubsko-kociewskiego w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim, w gminie Liniewo na wschodnim, krańcu Pojezierza Kaszubskiego. Wieś jest siedzibą sołectwa Liniewo obejmującego również miejscowość Małe Liniewo. Na wschód od wsi znajduje się Jezioro Liniewskie.

W latach 1975−1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gdańskiego.

Miejscowość jest siedzibą Urzędu Gminy Liniewo.

Inne miejscowości o nazwie Liniewo: Liniewko, Linia

Epizod kolejowy Liniewa[edytuj]

 Osobny artykuł: Liniewo Pomorskie.

Stacja kolejowa Liniewo miała stać się na początku XX wieku stacją węzłową. Z obecnie rozebraną linią nr 233 Pszczółki – Skarszewy – Kościerzyna miała schodzić się tu linia CzerskBąkStara KiszewaPrzywidzStara PiłaGdańsk KokoszkiGdańsk Wrzeszcz. Odcinek pomiędzy Bąkiem a Starą Piłą nie został zrealizowany.

Przypisy

  1. Dr F. Lorentz "Polskie i kaszubskie nazwy miejscowości na Pomorzu Kaszubskiem" (​ISBN 83-60437-22-X​) (​ISBN 978-83-60437-22-3​)
'