Tworzenie stron internetowych

Nowa Wieś Lęborska

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy online które przyciągną klientów w mieście Nowa Wieś Lęborska. Zapewniemy szczególne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Nowa Wieś Lęborska - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Nowa Wieś Lęborska" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Nowa Wieś Lęborska warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Nowa Wieś Lęborska" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Nowa Wieś Lęborska" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Nowa Wieś Lęborska i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Nowa Wieś Lęborska

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Nowa Wieś Lęborska
Herb
Herb Nowej Wsi Lęborskiej
Kościół we wsi Nowa Wieś Lęborska
Kościół we wsi Nowa Wieś Lęborska
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat lęborski
Gmina Nowa Wieś Lęborska
Liczba ludności (2006) 2188
Strefa numeracyjna (+48) 59
Kod pocztowy 84–351
Tablice rejestracyjne GLE
SIMC 0748514
Położenie na mapie gminy Nowa Wieś Lęborska
Mapa lokalizacyjna gminy Nowa Wieś Lęborska
Nowa Wieś Lęborska
Nowa Wieś Lęborska
Położenie na mapie powiatu lęborskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu lęborskiego
Nowa Wieś Lęborska
Nowa Wieś Lęborska
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Nowa Wieś Lęborska
Nowa Wieś Lęborska
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Nowa Wieś Lęborska
Nowa Wieś Lęborska
Ziemia54°33′27″N 17°43′37″E/54,557500 17,726944

Nowa Wieś Lęborska[1] (kaszb. Nowô Wies, niem. Neuendorf)[2] – duża wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, w gminie Nowa Wieś Lęborska w pradolinie Łeby na trasie linii kolejowej nr 229. Miejscowość jest siedzibą gminy Nowa Wieś Lęborska. Bliskość miasta powiatowego nadaje miejscowości charakter północnego przedmieścia Lęborka (połączenia komunikacji miejskiej ZKM Lębork). Zaliczana do Kaszub. Przez wieś prowadzi droga wojewódzka DW214.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa słupskiego.

W 1953 r. zmieniono nazwę miejscowości z Nowa Wieś na Nowa Wieś Lęborska[3].

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

  1. Rozporządzenie Ministrów: Administracji Publicznej i Ziem Odzyskanych z dnia 12 listopada 1946 r. o przywróceniu i ustaleniu urzędowych nazw miejscowości (M.P. z 1946 r. Nr 142, poz. 262)
  2. Dr F. Lorentz "Polskie i kaszubskie nazwy miejscowości na Pomorzu Kaszubskiem" (​ISBN 83-60437-22-X​) (​ISBN 978-83-60437-22-3​)
  3. Zarządzenie nr 129 Prezesa Rady Ministrów z dnia 22 września 1953 r. (M.P. z 1953 r. Nr 92, poz. 1240, s. 1381)
'