Tworzenie stron internetowych

Rzeczenica

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony internetowe które przyciągną klientów w mieście Rzeczenica. Zapewniemy szczególne podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, kreatywnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Rzeczenica - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Rzeczenica" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Rzeczenica warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Rzeczenica" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Rzeczenica" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Rzeczenica i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Rzeczenica

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Rzeczenica
Herb
Herb Rzeczenicy
Rzeczenica
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat człuchowski
Gmina Rzeczenica
Liczba ludności (2008) 1 566
Strefa numeracyjna (+48) 59
Kod pocztowy 77-304
Tablice rejestracyjne GCZ
SIMC 0750184
Położenie na mapie gminy Rzeczenica
Mapa lokalizacyjna gminy Rzeczenica
Rzeczenica
Rzeczenica
Położenie na mapie powiatu człuchowskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu człuchowskiego
Rzeczenica
Rzeczenica
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Rzeczenica
Rzeczenica
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Rzeczenica
Rzeczenica
Ziemia53°45′25″N 17°06′24″E/53,756944 17,106667

Rzeczenica (kaszb. Réknicô, niem. Stegers) – duża wieś gminna w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie człuchowskim, w gminie Rzeczenica przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 25 z drogą wojewódzką 202. Wieś jest siedzibą sołectwa Rzeczenica, w którego skład wchodzą również miejscowości Bagnica i Lestnica.

Wieś królewska starostwa człuchowskiego w województwie pomorskim w drugiej połowie XVI wieku[1]. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa słupskiego.

Miejscowość jest siedzibą gminy Rzeczenica.

Na terenie gminy Rzeczenica aktywnie działa Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji [2].

W miejscowości znajduje się między innymi ośrodek zdrowia i apteka, remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, posterunek Policji, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, urząd pocztowy, agencja banku PKO BP, stacja benzynowa, siedziba koła łowieckiego oraz stadion piłkarski zespołu GKS Drzewiarz Rzeczenica. 20 maja 2009 roku został tu otwarty kompleks boisk sportowych "Orlik 2012" [3].

Historia[edytuj]

Wieś wzmiankowana w dokumencie lokacyjnym z 25 marca 1376 r. jako Mergenow. Lokacji dokonał, na tzw. surowym korzeniu komtur człuchowski Henryk von Grobitz.

Zabytki[edytuj]

Według rejestru zabytków NID[4] na listę zabytków wpisany jest kościół parafialny pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa z lat 1874-76, nr rej.: A-357 z 11.07.1997.

Linki zewnętrzne[edytuj]

Przypisy

  1. Mapy województwa pomorskiego w drugiej połowie XVI w. : rozmieszczenie własności ziemskiej, sieć parafialna / Marian Biskup, Andrzej Tomczak. Toruń 1955, s. 82.
  2. Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Rzeczenicy
  3. Boisko wielofunkcyjne Orlik 2012
  4. Narodowy Instytut Dziedzictwa: Rejestr zabytków nieruchomych – województwo pomorskie. 31 marca 2017; 7 miesięcy temu. [dostęp 2017-01-08]. s. 13.
'