Tworzenie stron internetowych

Sączów

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy w internecie które przyciągną klientów w mieście Sączów. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Sączów - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Sączów" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Sączów warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Sączów" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Sączów" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Sączów i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Sączów

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Sączów
Państwo  Polska
Województwo śląskie
Powiat będziński
Gmina Bobrowniki
Sołectwo {{{sołectwo}}}
Liczba ludności (2016) 1 382
Strefa numeracyjna (+48) 32
Kod pocztowy 42-595
Tablice rejestracyjne SBE
SIMC 0212593
Położenie na mapie województwa śląskiego
Mapa lokalizacyjna województwa śląskiego
Sączów
Sączów
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Sączów
Sączów
50°26′N 19°01′E/50,433333 19,016667
Strona internetowa miejscowości

Sączówwieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie będzińskim, w gminie Bobrowniki.

W latach 1950-1954 miejscowość była siedzibą gminy Sączów. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa katowickiego.

Nazwa[edytuj]

Nazwę miejscowości w zlatynizowanej staropolskiej formie Sanczow wymienia w latach (1470-1480) Jan Długosz w księdze Liber beneficiorum dioecesis Cracoviensis[2].

Edukacja[edytuj]

W Sączowie znajduje się Szkoła Podstawowa imienia Marii Konopnickiej, do której uczęszczają uczniowie z okolicznych miejscowości. W lipcu 2009 roku odbyła się uroczystość nadania szkole sztandaru.

Oprócz tego w Sączowie znajdują się: ośrodek zdrowia, cmentarz, Dom Kultury, sklepy, ochotnicza straż pożarna.

Zabytki[edytuj]

Przypisy

  1. Architektura obronna w krajobrazie Polski 1996 ↓, s. 178,.
  2. Joannis Długosz Senioris Canonici Cracoviensis, "Liber Beneficiorum", Aleksander Przezdziecki, Tom II, Kraków 1864, str.202.

Bibliografia[edytuj]

  • Janusz Bogdanowski: Architektura obronna w krajobrazie Polski od Biskupina do Westerplatte. Warszawa-Kraków: PWN, 1996.

Linki zewnętrzne[edytuj]

'