Tworzenie stron internetowych

Węglowice

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy w internecie które przyciągną klientów w mieście Węglowice. Zapewniemy szczególne podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Strona www jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Węglowice - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Węglowice" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Węglowice warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Węglowice" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Węglowice" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Węglowice i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Węglowice

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Węglowice
Zespół Szkół im. Synów Pułku w Węglowicach
Zespół Szkół im. Synów Pułku w Węglowicach
Państwo  Polska
Województwo śląskie
Powiat kłobucki
Gmina Wręczyca Wielka
Liczba ludności (2008) 367
Strefa numeracyjna (+48) 34
Kod pocztowy 42-133
Tablice rejestracyjne SKL
SIMC 0147364
Położenie na mapie województwa śląskiego
Mapa lokalizacyjna województwa śląskiego
Węglowice
Węglowice
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Węglowice
Węglowice
Ziemia50°48′57″N 18°50′12″E/50,815833 18,836667

Węglowicewieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim, w gminie Wręczyca Wielka, ok. 15 km na południe od Kłobucka, w pobliżu węzła kolejowego w Herbach Nowych.

Wieś Węglowice powstała na przełomie XVIII i XIX wieku. [1] W okresie międzywojennym stacjonowała w miejscowości placówka Straży Celnej II linii „Węglowice”[2]. Do 1954 roku oraz w latach 1973-1976 miejscowość była siedzibą gminy Węglowice. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa częstochowskiego.

We wsi znajduje się Zespół Szkół z 200-letnią tradycją. Szkoła posiada basen, wiele karuzel, kawiarenki. Latem organizowane są festyny z wieloma atrakcjami. Wieś znajduje się w pobliżu Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą. Są tu piękne lasy z historią z czasów wojny.


Przypisy

  1. http://comenius.motivates.u.w.interia.pl/www/weglowice_web.htm#_Toc197749758
  2. Kalendarz z szematyzmem funkcjonariuszy Straży Celnej na rok 1927. , s. 162, 1927. Nakładem Zarządu Internatu imienia dra Władysława Rasińskiego dla Dzieci Funkcjonariuszy Straży Celnej. 

Linki zewnętrzne[edytuj]

https://joweber.blogger.de/stories/2475571/ Pierwsi mieszkańcy i założyciele miejscowości Weglowice.]


'