Tworzenie stron internetowych

Gójsk

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje wyzytówki online które przyciągną klientów w mieście Gójsk. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, ładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Gójsk - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Gójsk" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Gójsk warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Gójsk" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Gójsk" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Gójsk i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Gójsk

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Gójsk
Kościół parafialny w Gójsku
Kościół parafialny w Gójsku
Państwo  Polska
Województwo mazowieckie
Powiat sierpecki
Gmina Szczutowo
Liczba ludności (2011) 569[1][2]
Strefa numeracyjna 24
Kod pocztowy 09-216
Tablice rejestracyjne WSE
SIMC 0578331
Położenie na mapie gminy Szczutowo
Mapa lokalizacyjna gminy Szczutowo
Gójsk
Gójsk
Położenie na mapie powiatu sierpeckiego
Mapa lokalizacyjna powiatu sierpeckiego
Gójsk
Gójsk
Położenie na mapie województwa mazowieckiego
Mapa lokalizacyjna województwa mazowieckiego
Gójsk
Gójsk
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Gójsk
Gójsk
Ziemia52°54′06″N 19°31′24″E/52,901667 19,523333

Gójskwieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie sierpeckim, w gminie Szczutowo. Do 1954 roku siedziba wiejskiej gminy Gójsk. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa płockiego.

Zabytki[edytuj]

  • Najważniejszym zabytkiem wsi jest kościół pw. Najświętszego Serca Jezusa z 1906 roku. Jest to budowla neogotycka wzniesiona według projektu architekta Stefana Szyllera. Charakterystyczne dla budowli są dwie monumentalne wieże frontowe. Kościół wzniesiono jako budowlę halową, trójnawową z trójbocznie zamkniętym prezbiterium. W ołtarzu głównym znajduje się XIX wieczna rzeźba Miłosiernego Chrystusa pochodząca z poprzedniego drewnianego kościoła z połowy XVIII wieku. Przy kościele działa parafia pw. św. Mikołaja, wyodrębniona dopiero na początku XX wieku. Wcześniej opiekę nad świątynią sprawowali proboszczowie z parafii Szczutowo. W wyposażeniu kościoła znajdują się dwa XVII-wieczne obrazy przedstawiające Matkę Boską Dobrej Opieki oraz św. Józefa z Dzieciątkiem. W kruchcie znajduje się tablica epitafijna Jakuba Gąsowskiego (zm. 1923) – dziedzica dóbr gójskich. Świątynia wpisana jest do rejestru zabytków nieruchomych województwa mazowieckiego[3].
  • Przy jednej z bocznych dróg znajduje się zbiorowa mogiła żołnierzy z 1915 roku, dość dobrze zachowana. Z zachowanej na pomniczku inskrypcji wynika że spoczywa tam 81 żołnierzy niemieckich i 99 rosyjskich.
Architektura Gójska
Cmentarz wojenny z 1915 roku
Kapliczka z przełomu XIX i XX wieku


Inne[edytuj]

  • Przez wieś przebiega droga krajowa nr 10
  • We wsi znajduje się Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki
  • W miejscowości swoją siedzibę ma filia Gminnej Biblioteki Publicznej

Przypisy

Linki zewnętrzne[edytuj]

'