Tworzenie stron internetowych

Hopowo

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy www które przyciągną klientów w mieście Hopowo. Zapewniemy szczegółowe podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dokładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Nowoczesne technologie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Hopowo - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Hopowo" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Hopowo warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Hopowo" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Hopowo" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Hopowo i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Hopowo

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Hopowo
Kościół pw. Nawiedzenia NMP
Kościół pw. Nawiedzenia NMP
Państwo  Polska
Województwo pomorskie
Powiat kartuski
Gmina Somonino
Liczba ludności (2011) 421[1]
Strefa numeracyjna (+48) 58
Kod pocztowy 83-312
Tablice rejestracyjne GKA
SIMC 0172445
Położenie na mapie gminy Somonino
Mapa lokalizacyjna gminy Somonino
Hopowo
Hopowo
Położenie na mapie powiatu kartuskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu kartuskiego
Hopowo
Hopowo
Położenie na mapie województwa pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa pomorskiego
Hopowo
Hopowo
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Hopowo
Hopowo
Ziemia54°15′19″N 18°14′07″E/54,255278 18,235278

Hopowo (dodatkowa nazwa w j. kaszub. Hopòwò) – wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Somonino, przy drodze krajowej nr 20 Stargard-Szczecinek-Gdynia. Miejscowość jest placówką Ochotniczej Straży Pożarnej. Północnymi krańcami wsi prowadzi turystyczny Szlak Wzgórz Szymbarskich.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gdańskiego.

Zabytki[edytuj]

Według rejestru zabytków NID[2] na listę zabytków wpisane są:

  • kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki parafialny pw. Narodzenia NMP z lat 1911-13, nr rej.: A-1877 z 10.05.2011
  • drewniany dom nr 27 z 1879, nr rej.: 1116 z 1.03.1995
  • kuźnia z 1927, nr rej.: j.w.

Neogotycki kościół został zbudowany jako ewangelicki, przejęty przez katolików po 1945. W okresie II Rzeczypospolitej kościół był we władaniu parafii liczącej 1296 wiernych i należącej do Superintendentury Kartuzy Ewangelickiego Kościoła Unijnego[3].

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

  1. Wieś Hopowo - podstawowe informacje. Polska w liczbach. [dostęp 2017-02-11].
  2. Narodowy Instytut Dziedzictwa: Rejestr zabytków nieruchomych – województwo pomorskie. 31 marca 2017; 7 miesięcy temu. [dostęp 2017-02-11]. s. 44.
  3. Stefan Grelewski, Wyznania protestanckie i sekty religijne w Polsce współczesnej, Lublin 1937, s. 332.

Przypisy

'