Tworzenie stron internetowych

Kleosin

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony internetowe które przyciągną klientów w mieście Kleosin. Zapewniemy szczególne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i fachowe wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, kreatywnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Kleosin - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Kleosin" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Kleosin warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Kleosin" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Kleosin" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Kleosin i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Kleosin

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Kleosin
Kleosin
Państwo  Polska
Województwo podlaskie
Powiat białostocki
Gmina Juchnowiec Kościelny
Liczba ludności 5.700
Strefa numeracyjna (+48) 85
Kod pocztowy 16-001
Tablice rejestracyjne BIA
SIMC 0031377
Położenie na mapie gminy Juchnowiec Kościelny
Mapa lokalizacyjna gminy Juchnowiec Kościelny
Kleosin
Kleosin
Położenie na mapie powiatu białostockiego
Mapa lokalizacyjna powiatu białostockiego
Kleosin
Kleosin
Położenie na mapie województwa podlaskiego
Mapa lokalizacyjna województwa podlaskiego
Kleosin
Kleosin
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Kleosin
Kleosin
Ziemia53°05′35″N 23°07′05″E/53,093056 23,118056
Klasztor oo. Werbistów w Kleosinie
Wyniki wyborów parlamentarnych w 2007 r. w Kleosinie

Kleosinosada w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, w gminie Juchnowiec Kościelny, położona przy granicy z Białymstokiem, tuż przy linii kolejowej Białystok–Czeremcha. W miejscowości znajduje się Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa białostockiego.

Historia[edytuj]

Wieś powstała stosunkowo późno. Pierwszy raz zapisaną nazwę wsi Kleosin spotykamy w 1905 roku. Do tego czasu ta osada była częścią folwarku Ignatki[potrzebny przypis].

Komunikacja[edytuj]

Przez miejscowość przebiega droga wojewódzka nr 678, co stanowi dobre połączenie miejscowości z Białymstokiem, Wysokiem Mazowieckiem i z Łapami.

Dojazd autobusami komunikacji miejskiej nr 10, 11 oraz 110.

Edukacja[edytuj]

W Kleosinie mieści się Zespół Szkół im. Jana Pawła II, w którego skład wchodzi Szkoła Podstawowa oraz Publiczne Gimnazjum. Ponadto w Kleosinie znajduje się Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Sport[edytuj]

  • Lata 2003-2011 – w miejscowości działał klub piłkarski GKS Kleosin. Jego najwyższym osiągnięciem był awans zespołu seniorów do Klasy Okręgowej. Na początku 2011 roku władze gminy Juchnowiec Kościelny zdecydowały o rozwiązaniu sekcji seniorskiej GKS-u.
  • 28 lipca 2012 – I Turniej o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny w pétanque w konkurencji dubletów.
  • W 2013 roku w rozgrywkach Klasy A wystartował nowo powstały klub piłkarski Pasja Kleosin.

Ciekawostki[edytuj]

W Kleosinie zameldowanych jest 43,8% mieszkańców gminy Juchnowiec Kościelny (5 700 z 13 tys.).

Obiekty i tereny zielone[edytuj]

  • Szkoła Podstawowa i Gimnazjum ul. Zambrowska 20
  • Filia Biblioteczna w Kleosinie Gminnej Biblioteki Publicznej w Juchnowcu Kościelnym (W Szkole Podstawowej) ul. Zambrowska 20
'