Tworzenie stron internetowych

Kwilcz

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje wyzytówki online które przyciągną klientów w mieście Kwilcz. Zapewniemy profesjonalne podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i profesjonalne wykonanie zapewni Ci sukces. Strona internetowa jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Aktualne rozwiązania jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Kwilcz - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Kwilcz" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Kwilcz warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Kwilcz" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Kwilcz" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Kwilcz i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Kwilcz

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Kwilcz
Herb
Herb Kwilcza
Kościół pw. św. Michała, Kwilcz
Kościół pw. św. Michała, Kwilcz
Państwo  Polska
Województwo  wielkopolskie
Powiat międzychodzki
Gmina Kwilcz
Sołectwo Kwilcz
Wysokość 96 – 104 m n.p.m.
Liczba ludności (2007) 2746
Strefa numeracyjna (+48) 61
Kod pocztowy 64-420 (poczta: Kwilcz)
Tablice rejestracyjne PMI
SIMC 0587809
Położenie na mapie gminy Kwilcz
Mapa lokalizacyjna gminy Kwilcz
Kwilcz
Kwilcz
Położenie na mapie powiatu międzychodzkiego
Mapa lokalizacyjna powiatu międzychodzkiego
Kwilcz
Kwilcz
Położenie na mapie województwa wielkopolskiego
Mapa lokalizacyjna województwa wielkopolskiego
Kwilcz
Kwilcz
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Kwilcz
Kwilcz
Ziemia52°33′13″N 16°05′05″E/52,553611 16,084722
Strona internetowa miejscowości

Kwilcz – duża wieś sołecka i gminna w zachodniej Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie międzychodzkim, w gminie Kwilcz.

Historia[edytuj]

W okresie Wielkiego Księstwa Poznańskiego (1815-1848) miejscowość należała do wsi większych w ówczesnym pruskim powiecie Międzyrzecz w rejencji poznańskiej[1]. Kwilcz należał do okręgu kwileckiego tego powiatu i stanowił odrębny majątek, którego właścicielem był wówczas Arseni Kwilecki[1]. Według spisu urzędowego z 1837 roku wieś liczyła 420 mieszkańców, którzy zamieszkiwali 34 dymy (domostwa)[1].

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa poznańskiego.

Podział sołectwa[edytuj]

Sołectwo administracyjnie dzieli się na następujące wsie:

oraz mniejsze osady i przysiółki:

Zabytki[edytuj]

Urodzeni w Kwilczu[edytuj]


Przypisy

  1. abc Leon Plater: Opisanie historyczno-statystyczne Wielkiego Ksie̜ztwa Poznańskiego. Lipsk: Ksie̜garnia Zagraniczna (Librairie Étrangère) Jana Nepomucena Bobrowica, 1846, s. 256.
'