Tworzenie stron internetowych

Skokowa

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy internetowe które przyciągną klientów w mieście Skokowa. Zapewniemy profesjonalne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania na czasie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Skokowa - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Skokowa" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Skokowa warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Skokowa" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Skokowa" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Skokowa i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Skokowa

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Skokowa
Państwo  Polska
Województwo dolnośląskie
Powiat trzebnicki
Gmina Prusice
Liczba ludności (III 2011) 1125[1]
Strefa numeracyjna (+48) 71
Kod pocztowy 55-110
Tablice rejestracyjne DTR
SIMC 0879943
Położenie na mapie województwa dolnośląskiego
Mapa lokalizacyjna województwa dolnośląskiego
Skokowa
Skokowa
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Skokowa
Skokowa
Ziemia51°23′18″N 16°51′02″E/51,388333 16,850556

Skokowa – (niem. Gellendorf[2]) wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim, w gminie Prusice.

Położenie[edytuj]

Miejscowość jest oddalona około 40 km od Wrocławia. Przez miejscowość przebiega droga wojewódzka nr 342 oraz Linia kolejowa nr 271.

Podział administracyjny[edytuj]

W latach 1945-1954 siedziba gminy Skokowa. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wrocławskiego.

Demografia[edytuj]

Według Narodowego Spisu Powszechnego (III 2011 r.) liczyła 1125 mieszkańców[1]. Jest największą miejscowością gminy Prusice.

Szkolnictwo[edytuj]

W Skokowej znajduje się szkoła podstawowa, do której uczęszczają dzieci z Borowa, Borówka, Pększyna, Chodlewka oraz Górowej. Niedawno w miejscowości powstało przedszkole.

Sport[edytuj]

W Skokowej istnieje od 1952 r. Ludowy Klub Sportowy Dolpasz Skokowa. Stadion o nazwie Marakana liczy 1000 miejsc, w tym 120 siedzących (boisko wymiarach: 104 × 58 m). W przeszłości klub grał w rozgrywkach prowadzonych przez Ludowy Związek Piłki Nożnej oraz przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej w grupach ligowych klas C, B i A. W latach 2005-2015 (z 2 wyjątkami: awans do Ligi okręgowej) klub grał we wrocławskiej klasie A: grupa III, prowadzonej przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. W roku 2012 klub po raz pierwszy awansował do Ligi okręgowej, grupa: Wrocław (13. lokata, 35 pkt, spadek)[3]. W roku 2014 drużyna po raz drugi awansowała do Ligi okręgowej (15. lokata, 35 pkt, spadek).

W roku 2011 zakończyła się we wsi budowa Orlika.

Linki zewnętrzne[edytuj]

Przypisy

  1. ab GUS: Ludność - struktura według ekonomicznych grup wieku. Stan w dniu 31.03.2011 r.
  2. Rozporządzenie Ministrów: Administracji Publicznej i Ziem Odzyskanych z dnia 12 listopada 1946 r. o przywróceniu i ustaleniu urzędowych nazw miejscowości (M.P. z 1946 r. Nr 142, poz. 262)
  3. portal 90minut.pl
'