Tworzenie stron internetowych

Zławieś Wielka

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy internetowe które przyciągną klientów w mieście Zławieś Wielka. Zapewniemy indywidualne podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Strona www jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania na czasie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Zławieś Wielka - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Zławieś Wielka" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Zławieś Wielka warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Zławieś Wielka" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Zławieś Wielka" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Zławieś Wielka i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Zławieś Wielka

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Zławieś Wielka
tablica miejscowości
tablica miejscowości
Państwo  Polska
Województwo kujawsko-pomorskie
Powiat toruński
Gmina Zławieś Wielka
Liczba ludności (III 2011) 955[1]
Strefa numeracyjna (+48) 56
Kod pocztowy 87-134
Tablice rejestracyjne CTR
SIMC 0851212
Położenie na mapie gminy Zławieś Wielka
Mapa lokalizacyjna gminy Zławieś Wielka
Zławieś Wielka
Zławieś Wielka
Położenie na mapie powiatu toruńskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu toruńskiego
Zławieś Wielka
Zławieś Wielka
Położenie na mapie województwa kujawsko-pomorskiego
Mapa lokalizacyjna województwa kujawsko-pomorskiego
Zławieś Wielka
Zławieś Wielka
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Zławieś Wielka
Zławieś Wielka
Ziemia53°05′45″N 18°19′45″E/53,095833 18,329167

Zławieś Wielka (niem. Groß Bösendorf) – wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie toruńskim, w gminie Zławieś Wielka.

Kościół św. Stanisława Kostki

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa toruńskiego. Przez miejscowość prowadzi droga krajowa nr 80, która łączy Toruń z Bydgoszczą. Wieś jest siedzibą gminy Zławieś Wielka. Według Narodowego Spisu Powszechnego (III 2011 r.) liczyła 955 mieszkańców[1]. Jest szóstą co do wielkości miejscowością gminy Zławieś Wielka.

Charakterystyka[edytuj]

W miejscowości znajduje się neogotycki kościół z roku 1898, należący przed wojną do wspólnoty ewangelickiej. We wnętrzu znajdują się drewniane figury świętych Piotra i Pawła z XIX wieku. Obecna wieża, wzorowana na toruńskiej katedrze, została zbudowana w roku 1936 po runięciu wcześniejszej, wyższej wieży w czasie huraganu. Na terenie wsi zlokalizowany jest nieczynny cmentarz ewangelicki[2].

Znajdują się w niej również Zespół Szkół w Złejwsi Wielkiej, składający się ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego i z Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego (tuż obok wspomnianego kościoła), przychodnia, jeden z oddziałów Banku Spółdzielczego SGB w Toruniu oraz jeden z budynków Poczty Polskiej. Miejscowość znana jest też z tego, że istnieje tu zakład słynący z produkcji soków z marchwi firmy Marwit (przy drodze krajowej nr 80, od strony Torunia).

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

'