Tworzenie stron internetowych

Juchnowiec Dolny

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy w internecie które przyciągną klientów w mieście Juchnowiec Dolny. Zapewniemy dokładne podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Adres w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, ładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają kupującego do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania na czasie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Juchnowiec Dolny - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Juchnowiec Dolny" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Juchnowiec Dolny warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Juchnowiec Dolny" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Juchnowiec Dolny" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Juchnowiec Dolny i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Juchnowiec Dolny

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Juchnowiec Dolny
Juchnowiec Dolny
Państwo  Polska
Województwo podlaskie
Powiat białostocki
Gmina Juchnowiec Kościelny
Wysokość 138 m n.p.m.
Liczba ludności (2006) 540
Strefa numeracyjna 85
Kod pocztowy 16-061[1]
Tablice rejestracyjne BIA
SIMC 0031348[2]
Położenie na mapie gminy Juchnowiec Kościelny
Mapa lokalizacyjna gminy Juchnowiec Kościelny
Juchnowiec Dolny
Juchnowiec Dolny
Położenie na mapie powiatu białostockiego
Mapa lokalizacyjna powiatu białostockiego
Juchnowiec Dolny
Juchnowiec Dolny
Położenie na mapie województwa podlaskiego
Mapa lokalizacyjna województwa podlaskiego
Juchnowiec Dolny
Juchnowiec Dolny
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Juchnowiec Dolny
Juchnowiec Dolny
Ziemia53°00′24″N 23°08′00″E/53,006667 23,133333

Juchnowiec Dolnywieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, w gminie Juchnowiec Kościelny[2].

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa białostockiego.

Historia[edytuj]

Wzmianki o miejscowości Juchnowiec pochodzą z początku XVI wieku. Nazwa Juchnowiec pochodzi od imienia Juchno – cerkiewne Jurij. Wyróżniano trzy miejscowości położone blisko siebie: Juchnowiec Stare Sioło (obecnie Juchnowiec Dolny), Juchnowiec Góra (obecnie Juchnowiec Górny) oraz Juchnowiec Poduchowny (obecnie Juchnowiec Kościelny)[3].

Juchnowiec Dolny i jego okolice były pierwotnie zamieszkiwane przez ludność ruską. W miejscowości znajdowała się świątynia obrządku wschodniego, która figurowała w spisie parafii unickich województwa podlaskiego z 1673 r.[4]

Do 31 grudnia 1997, Juchnowiec Dolny był siedzibą samodzielnej gminy Juchnowiec Dolny (obecna siedziba gminy to Juchnowiec Kościelny)[5].

Inne[edytuj]

We wsi znajduje się sklep, ośrodek zdrowia, warsztat samochodowy, lekarz weterynarii oraz remiza OSP z trzema stanowiskami.

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

'