Tworzenie stron internetowych

Klecza Górna

Zobacz naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony internetowe które przyciągną klientów w mieście Klecza Górna. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Konkurencyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Strona www jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, dobrze wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Klecza Górna - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Klecza Górna" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Klecza Górna warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Klecza Górna" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Klecza Górna" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Klecza Górna i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Klecza Górna

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Klecza Górna
Dwór w Kleczy Górnej
Dwór w Kleczy Górnej
Państwo  Polska
Województwo małopolskie
Powiat wadowicki
Gmina Wadowice
Liczba ludności 716
Strefa numeracyjna (+48) 33
Kod pocztowy 34–124
Tablice rejestracyjne KWA
SIMC 0074470
Położenie na mapie województwa małopolskiego
Mapa lokalizacyjna województwa małopolskiego
Klecza Górna
Klecza Górna
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Klecza Górna
Klecza Górna
Ziemia49°51′51″N 19°33′22″E/49,864167 19,556111

Klecza Górnawieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie wadowickim, w gminie Wadowice, 320–340 m n.p.m. na skraju Beskidu Małego, na trasie CieszynKraków, stanowiąca do końca XV wieku w jedność z Kleczą Dolną.

Nazwa[edytuj]

Nazwę miejscowości w zlatynizowanej staropolskiej formie Clecza villa wymienia w latach (1470–1480) Jan Długosz w księdze Liber beneficiorum dioecesis Cracoviensis[1]. W okresie tym nie rozróżniano Kleczy Dolnej i Górnej. Rozdział miejscowości nastąpił dopiero w 1490 roku.

Historia[edytuj]

Zabytki[edytuj]

  • kościół parafialny pw. św. Wawrzyńca. Wzmiankowany w 1353. Obecny murowany w stylu pseudogotyckim z lat 1906–1908
  • Dwór murowany z 1883 w ogrodzie ujawniającym starsze rozplanowanie krajobrazowe.

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

  1. Joannis Długosz Senioris Canonici Cracoviensis, "Liber Beneficiorum", Aleksander Przezdziecki, Tom VII, Kraków 1864, str. 82.
  2. Joannis Długosz Senioris Canonici Cracoviensis, "Liber Beneficiorum", Aleksander Przezdziecki, Tom VII, Kraków 1864, str.82.
  3. Zmiana własności Czas 1900 nr 310 z 21 grudnia s. 2
  4. Rocznik Oficerski 1928. Warszawa: Ministerstwo Spraw Wojskowych, 1928, s. 908.
'