Tworzenie stron internetowych

Leszno Górne

Oceń naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje wyzytówki online które przyciągną klientów w mieście Leszno Górne. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Leszno Górne - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Leszno Górne" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Leszno Górne warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Leszno Górne" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Leszno Górne" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Leszno Górne i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Leszno Górne

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Leszno Górne
Kościół Matki Bożej Królowej Polski
Kościół Matki Bożej Królowej Polski
Państwo  Polska
Województwo lubuskie
Powiat żagański
Gmina Szprotawa
Wysokość 145 m n.p.m.
Liczba ludności (2006) ok. 1600
Strefa numeracyjna (+48) 68
Kod pocztowy 67-321
Tablice rejestracyjne FZG
SIMC 0914674
Położenie na mapie gminy Szprotawa
Mapa lokalizacyjna gminy Szprotawa
Leszno Górne
Leszno Górne
Położenie na mapie powiatu żagańskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu żagańskiego
Leszno Górne
Leszno Górne
Położenie na mapie województwa lubuskiego
Mapa lokalizacyjna województwa lubuskiego
Leszno Górne
Leszno Górne
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Leszno Górne
Leszno Górne
Ziemia51°28′25″N 15°37′04″E/51,473611 15,617778

Leszno Górne (niem. Ober Leschen[1]) – wieś w Polsce położona w województwie lubuskim, w powiecie żagańskim, w gminie Szprotawa. Wieś leży w Borach Dolnośląskich nad Bobrem, przy drodze wojewódzkiej nr 297.

W latach 1945–1954 siedziba gminy Leszno Górne. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa zielonogórskiego.

W Lesznie Górnym funkcjonują Lubuskie Zakłady Garbarskie i Bank Spółdzielczy. We wsi znajduje się stacja kolejowa Leszno Górne, Szkoła Podstawowa (filia) im. Kornela Makuszyńskiego . W miejscowości ma swoją siedzibę klub piłkarski KS Garbarnia Leszno Górne.

Zabytki[edytuj]

Według rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa na listę zabytków wpisany jest[2]:

  • budynek gospodarczy, z połowy XIX wieku

inne obiekty:

Przypisy

  1. Rozporządzenie Ministrów: Administracji Publicznej i Ziem Odzyskanych z dnia 12 listopada 1946 r. o przywróceniu i ustaleniu urzędowych nazw miejscowości (M.P. z 1946 r. Nr 142, poz. 262)
  2. Rejestr zabytków nieruchomych woj. lubuskiego - stan na 31.12.2012 r.. Narodowy Instytut Dziedzictwa. [dostęp 6.3.13]. s. 120.
  3. Boryna M.: Wały Śląskie. Tajemnice dawnych granic, Szprotawa 2011 (​ISBN 978-83-930137-1-5​)., str. 23 i 71.

Linki zewnętrzne[edytuj]

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Lesznie Górnym
'