Tworzenie stron internetowych

Michałów-Reginów

Poznaj naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony www które przyciągną klientów w mieście Michałów-Reginów. Zapewniemy wyjątkowe podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania na czasie jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Michałów-Reginów - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Michałów-Reginów" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Michałów-Reginów warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Michałów-Reginów" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Michałów-Reginów" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Michałów-Reginów i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Michałów-Reginów

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Ten artykuł dotyczy wsi w powiecie legionowskim. Zobacz też: inne znaczenia tej nazwy.
Michałów-Reginów
Budynek kasy i świetlicy Zakładów Przemysłowych Podkowa
Budynek kasy i świetlicy Zakładów Przemysłowych Podkowa
Państwo  Polska
Województwo mazowieckie
Powiat legionowski
Gmina Wieliszew
Liczba ludności (2011) 1549[1][2]
Strefa numeracyjna 22
Kod pocztowy 05-119
Tablice rejestracyjne WL
SIMC 0005641
Położenie na mapie gminy Wieliszew
Mapa lokalizacyjna gminy Wieliszew
Michałów-Reginów
Michałów-Reginów
Położenie na mapie powiatu legionowskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu legionowskiego
Michałów-Reginów
Michałów-Reginów
Położenie na mapie województwa mazowieckiego
Mapa lokalizacyjna województwa mazowieckiego
Michałów-Reginów
Michałów-Reginów
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Michałów-Reginów
Michałów-Reginów
Ziemia52°25′16″N 20°58′18″E/52,421111 20,971667
Dom Ogrodnika - Wieliszewska filia Ośrodka Kultury w Michałowie-Reginowie. W budynku znajduje się również biblioteka publiczna
Kamień upamiętniający Kazimierza Widorta

Michałów-Reginówwieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie legionowskim, w gminie Wieliszew (do 31 grudnia 2007 w gminie Nieporęt).

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa warszawskiego[3].

Historyczne położenie i wielkość miejscowości[edytuj]

Michałów wieś i folwark w powiecie warszawskim, gminie Jabłonna, parafia Wieliszew. W odległości 17 wiorst od Warszawy w pobliżu Narwi. W 1827 roku istniało w Michałowie 29 domów, zamieszkanych przez 253 mieszkańców. Folwark Michałów z nomenklaturą Owczarnia i wsią Łajsk. Obszar wynosi 1535 mórg, w tym grunty orne i ogrody 544, łąki 147, pastwiska 35, las 763, zarośla 6, woda 7, nieużytki i place 33. Budynków murowanych 1, z drzewa 16. Płodozmian 8 i 10 polowy[4].

W 1819 roku przez wieś wybudowano trakt koweński (dziś ul. Warszawska) przez Dyrekcję Dróg i Mostów Królestwa Polskiego pod kierownictwem Ksawerego Christiani. W tym roku przy trakcie istniał zajazd i karczma.

Przypisy

  1. Strona polskawliczbach.pl
  2. GUS: Ludność - struktura według ekonomicznych grup wieku. Stan w dniu 31.03.2011 r.. [dostęp 2017-02-09].
  3. Ministerstwo Administracji, Gospodarki Terenowej i Ochrony Środowiska. Główny Urząd Statystyczny: Wykaz urzędowych nazw miejscowości w Polsce. T. drugi: K-P. Warszawa: Wydawnictwa Akcydensowe, 1981, s. 435.
  4. Michałów (2) w Słowniku geograficznym Królestwa Polskiego. T. VI: Malczyce – Netreba. Warszawa, 1885.

Linki zewnętrzne[edytuj]

http://www.grajewiak.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=144&Itemid=47 http://www.znaki-drogowe.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=117&Itemid=97

'