Tworzenie stron internetowych

Nowa Wieś Ełcka

Poznaj naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy internetowe które przyciągną klientów w mieście Nowa Wieś Ełcka. Zapewniemy szczegółowe podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i z dbałością o detale wykonanie zapewni Ci sukces. Strona www jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Rozwiązania z wysokiej półki jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Nowa Wieś Ełcka - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Nowa Wieś Ełcka" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Nowa Wieś Ełcka warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Nowa Wieś Ełcka" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Nowa Wieś Ełcka" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Nowa Wieś Ełcka i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Nowa Wieś Ełcka

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Nowa Wieś Ełcka
Państwo  Polska
Województwo warmińsko-mazurskie
Powiat ełcki
Gmina Ełk
Sołectwo Nowa Wieś Ełcka
Liczba ludności (2011) 1732[1]
Strefa numeracyjna (+48) 87
Kod pocztowy 19-321
Tablice rejestracyjne NEL
SIMC 0756577
Położenie na mapie województwa warmińsko-mazurskiego
Mapa lokalizacyjna województwa warmińsko-mazurskiego
Nowa Wieś Ełcka
Nowa Wieś Ełcka
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Nowa Wieś Ełcka
Nowa Wieś Ełcka
Ziemia53°45′58″N 22°20′06″E/53,766111 22,335000

Nowa Wieś Ełcka (niem. Neuendorf[2]) – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ełckim, w gminie Ełk, nad rzeką Ełk.

Do 1954 roku miejscowość była siedzibą gminy Nowa Wieś Ełcka. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa suwalskiego.

We wsi znajduje się gimnazjum[3], szkoła podstawowa oraz kościół[4].

Kościół jest siedzibą parafii rzymskokatolickiej, należącej do dekanatu Ełk - Matki Bożej Fatimskiej, diecezji ełckiej[5].

W pobliżu znajduje się Mączna Góra (niem. Monken Berg[6], pol. również Góra Stróż, Sztroc; 188 m n.p.m.) z rozległą panoramą (widok na Ełk, Grajewo i Szeską Górę).

Przypisy

  1. Strona polskawliczbach.pl
  2. Rozporządzenie Ministrów: Administracji Publicznej i Ziem Odzyskanych z dnia 12 listopada 1946 r. o przywróceniu i ustaleniu urzędowych nazw miejscowości (M.P. z 1946 r. Nr 142, poz. 262)
  3. Gimnazjum im. Jana Bytnara w Nowej Wsi Ełckiej. [dostęp 2013-09-24].
  4. Parafia Nowa Wieś Ełcka
  5. Nowa Wieś Ełcka - Parafia p.w. św. Józefa Rzemieślnka www.djecezjaelk.tk
  6. Mieczysław Orłowicz Ilustrowany przewodnik po Mazurach Pruskich i Warmii, reprint, Agencja Wydawnicza Remix Olsztyn, ​ISBN 83-900155-0-1
'