Tworzenie stron internetowych

Tuszów Narodowy

Poznaj naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje strony internetowe które przyciągną klientów w mieście Tuszów Narodowy. Zapewniemy indywidualne podejście do Twojego biznesu. Atrakcyjne ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Miejsce w internecie jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, ładnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają klienta do skorzystania z Twojej oferty. Aktualne rozwiązania jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Tuszów Narodowy - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Tuszów Narodowy" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Tuszów Narodowy warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Tuszów Narodowy" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Tuszów Narodowy" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Tuszów Narodowy i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Tuszów Narodowy

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Tuszów Narodowy
Herb
Herb Tuszowa Narodowego
Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Państwo  Polska
Województwo podkarpackie
Powiat mielecki
Gmina Tuszów Narodowy
Liczba ludności (2011) 944[1]
Strefa numeracyjna 17
Kod pocztowy 39-332
Tablice rejestracyjne RMI
SIMC 0665627
Położenie na mapie województwa podkarpackiego
Mapa lokalizacyjna województwa podkarpackiego
Tuszów Narodowy
Tuszów Narodowy
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Tuszów Narodowy
Tuszów Narodowy
Ziemia50°22′15″N 21°27′48″E/50,370833 21,463333

Tuszów Narodowywieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie mieleckim, w gminie Tuszów Narodowy.

20 maja 1881 roku w Tuszowie Narodowym urodził się generał Władysław Sikorski. Obecnie znajduje się tam muzeum poświęcone jego pamięci oraz pomnik generała.

Historia[edytuj]

Pierwsze potwierdzone wzmianki o Tuszowie pochodzą z ok. 1470 roku, kiedy to Jan Długosz napisał, że królewska wieś Tuszów należała do parafii w Chorzelowie (wcześniej w Osieku). Obecna nazwa miejscowości pojawiła się między XVIII a XIX wiekiem, w celu odróżnienia jej od osiedli zamieszkanych przez kolonistów niemieckich po I rozbiorze w 1772 roku. Miejscowość jest siedzibą gminy Tuszów Narodowy od 1866 roku. W roku 1902 w Tuszowie Narodowym powstała parafia rzymskokatolicka Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.

W latach 1975–1998 miejscowość położona była w województwie rzeszowskim.

Etymologia nazwy[edytuj]

Pochodzenie nazwy miejscowości pochodzi najprawdopodobniej od nazw topograficznych od wyrazu tuch, ponieważ Tuszów był kiedyś położony nad bagnami, które zostały osuszone dopiero pod koniec XIX wieku. Miejscowość nazywała się kiedyś Tuszów, lecz w celu odróżnienia do części zamieszkanej przez Niemców dodano do niego przydomek Narodowy.

Sport[edytuj]

W Tuszowie Narodowym istnieje klub piłkarski LKS (ludowy klub sportowy) Ikarus Tuszów Narodowy. W sezonie 2009/2010 klub zajął 2 miejsce w 5 lidze .

Transport[edytuj]

Przez Tuszów Narodowy przebiega droga wojewódzka nr 985, odcinek Mielec - Tarnobrzeg i linia kolejowa nr 25 Dębica - Łódź Kaliska, przy której znajduje się przystanek kolejowy.

Bibliografia[edytuj]

  • Gimnazjum wczoraj i dziś. W 60-tą rocznicę utworzenia. Tuszów Narodowy 2004.

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

Linki zewnętrzne[edytuj]

'