Tworzenie stron internetowych

Żyrzyn

Sprawdź naszą ofertę w zakresie tworzenia stron www oraz sklepów internetowych. Nasza firma oferuje sklepy internetowe które przyciągną klientów w mieście Żyrzyn. Zapewniemy indywidualne podejście do Twojego biznesu. Niskie ceny i dobre wykonanie zapewni Ci sukces. Strona www jest jedną z metod na pozyskanie klientów dla Twojego biznesu, profesjonalnie wykonana strona jest jednym z elementów który zachęcają oferenta do skorzystania z Twojej oferty. Aktualne rozwiązania jakie wykorzystujemy zapewniają skuteczne wykonanie naszej usługi.

Strony internetowe

Jeżeli chesz mieć własną stronę internetową, a Twoja firma znajduje się w miejscowości Żyrzyn - dobrze trafiłeś. Projektujemy, wdrażamy i tworzymy strony internetowe dla każdego. Napewno chesz aby klient wpisując w wyszukiwarkę nazwę "Twojej firmy + Żyrzyn" uzyskał informację o Twojej stronie oraz ofercie Twojej firmy. Dlatego jeżeli chcesz aby Twoja firma była dobrze widoczna kiedy wyszuka się informacje o mieście Żyrzyn warto stworzyć stronę korzystająć z naszych usług.
Pamietaj! jeśli "Strony Internetowe Żyrzyn" to tylko My.

Sklepy internetowe

Chcesz aby twój sklep był popularny i aby ludzie mogli go łatwo znaleźć, aby wpisując w wyszukiwarkę "sklep Żyrzyn" mogli trafić do twojej witryny i szybko oraz wygodnie zrobić zakupy? Potrzebujesz wydajnego i profesjonalnie wykonanego sklepu internetowego? Napisz teraz do nas. Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe, dzięki naszym usługom możesz sprzedawać szybko i wygodnie w Internecie, na terenie miasta Żyrzyn i w całej Polsce!

Portfolio

Poniżej mozesz zobaczyć kilka nszych prac. Pamiętaj każdy sklep projektujemy indywidualnie pod konkretne potrzeby..

O mieście: Żyrzyn

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Żyrzyn
Kościół w Żyrzynie
Kościół w Żyrzynie
Państwo  Polska
Województwo lubelskie
Powiat puławski
Gmina Żyrzyn
Liczba ludności 1400
Strefa numeracyjna (+48) 81
Kod pocztowy 24-103
Tablice rejestracyjne LPU
SIMC 0394499
Położenie na mapie gminy Żyrzyn
Mapa lokalizacyjna gminy Żyrzyn
Żyrzyn
Żyrzyn
Położenie na mapie powiatu puławskiego
Mapa lokalizacyjna powiatu puławskiego
Żyrzyn
Żyrzyn
Położenie na mapie województwa lubelskiego
Mapa lokalizacyjna województwa lubelskiego
Żyrzyn
Żyrzyn
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Żyrzyn
Żyrzyn
Ziemia51°29′52″N 22°05′51″E/51,497778 22,097500
Strona internetowa miejscowości

Żyrzynwieś w Polsce położona na Wysoczyźnie Lubartowskiej, w województwie lubelskim, w powiecie puławskim, w gminie Żyrzyn.

Wieś szlachecka położona była w drugiej połowie XVI wieku w powiecie lubelskim województwa lubelskiego[1]. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do ówczesnego województwa lubelskiego.

Miejscowość jest siedzibą gminy Żyrzyn. Wieś leży przy drodze krajowej 17 (E372) oraz przy drodze wojewódzkiej nr 824.

Historycznie położony jest w Małopolsce (początkowo w ziemi sandomierskiej, a następnie w ziemi lubelskiej).

W Żyrzynie działa klub piłkarski GLKS Żyrzyniak Żyrzyn, występujący obecnie w klasie "A".

Historia[edytuj]

8 sierpnia 1863 oddziały powstańców styczniowych pod dowództwem gen. Michała Heidenreicha pokonały Rosjan w bitwie pod Żyrzynem, która rozegrała się właściwie w pobliżu wsi Jaworów.

Linki zewnętrzne[edytuj]

Przypisy

  1. Corona Regni Poloniae. Mapa w skali 1:250 000, Instytut Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk i Pracownia Geoinformacji Historycznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
'